Technopat Sosyal karanlık teması için çözümlerim: Linv ve Fihux

Deneyin lütfen.
Bir kısmı oldu, bir kısmı olmadı.
oldu.PNG

olmadi.PNG

Yeni güncellemeyle birlikte yazı boyutu ayarlama seçeneği eklediiim 🥰. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. @Akif9748 hocam bu durumdan siz de şikayetçiydiniz. İsterseniz bi' deneyin.
Elinizi kolunuza sağlık hocam. Karanlık temamız bozulmuştu zaten tam imdadıma yetiştiniz.
Siz daha iyisini hak ediyorsunuz :)
Hocam yeni konular kısmı çok dar.

Son düzenleme:
Tabii ki, bekliyorum.
Hocam düzenlemelerimi yaptım ve temaları güncelledim. Artık bir yeni tema daha var: Fihux Sade ve Linv Sade. İsteklerinizde çok haklıydınız ama istekleriniz Işık temasına uymuyordu. Çözümü farklı bir eklenti çıkararak hallettim. Linv ve Fihux Sade ile sadece bağlantılar (linkler) renklendirildi. Geri kalan kısmı ise Işık teması ile aynı. Bu tema, farklı seçenekleri kuramayan ve/veya tema yüzünden bağlantıları algılamakta güçlük çeken kullanıcılar için ideal olacak diye düşünüyorum. Deneyip geri dönerseniz çok mutlu olurum. Eğer sorun görürseniz lütfen bütün sorunları topluca ve ekran görüntüleriyle paylaşmanızı istiyorum. Umarım sorun çözülmüştür. 🥺
Elinizi kolunuza sağlık hocam. Karanlık temamız bozulmuştu zaten tam imdadıma yetiştiniz.
Siz daha iyisini hak ediyorsunuz :)
Hocam yeni konular kısmı çok dar.
Efendim var olun. Güzelce hizmet edebilip, sorununuza çözüm üretebildiysem ne mutlu bana. 🥰 O yeni konular kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz acaba?

Ana mesaj:

Neler Değişti?
  • Kod hataları giderildi.
  • Rehber çıkartmasındaki kenarlık sorunu giderildi.
  • Farklı bir tema seçeneği eklendi. Böylelikle bağlantıları ortaya çıkaran fakat Işık temasından çok uzaklaşmayan yeni bir tema oluşturuldu.
  • @Üzüntü 'ın önermesiyle mesajlarda, kullanıcı bilgileri ızgarasının sağında bulunan çizgi düzenlendi. Artık çok daha sade ve görece daha hoş bir düzende.
  • Bazı etiket uyumsuzlukları giderildi.
  • Bildirimler başlığı palete uygun hale getirildi.
Önceki güncellemede belirtilmeyi unuttuğum düzeltme:
  • Konu içerisinde yeni mesaj uyarısı modülü, eklenti renk paletine uyumluluğu sağlanacak şekilde düzenlendi.
Bilinen sorunlar:
  • Kullanıcı düşük yazı boyutu seçince, temel yapıdan kaynaklı bir düzensizlik oluşuyor. Kullanıcı deneyimini olumsuz etkileme olasılığı yüksek.
  • Bazı yazılarda renk sorunu olabilir.

Güncel sürümler (20.05.2021):

2021-05-21_08-08-13.png

Sorunları ekran görüntüsüyle birlikte bildirmeyi unutmayın.

Kalın sağlıcakla!
ANIME-PICTURES.NET_-_660090-2438x3116-original-aer7o-long+hair-single-tall+image-looking+at+vi...jpg

Son düzenleme:
Hocam düzenlemelerimi yaptım ve temaları güncelledim. Artık bir yeni tema daha var: Fihux Sade ve Linv Sade. İsteklerinizde çok haklıydınız ama istekleriniz Işık temasına uymuyordu. Çözümü farklı bir eklenti çıkararak hallettim. Linv ve Fihux Sade ile sadece bağlantılar (linkler) renklendirildi. Geri kalan kısmı ise Işık teması ile aynı. Bu tema, farklı seçenekleri kuramayan ve/veya tema yüzünden bağlantıları algılamakta güçlük çeken kullanıcılar için ideal olacak diye düşünüyorum. Deneyip geri dönerseniz çok mutlu olurum. Eğer sorun görürseniz lütfen bütün sorunları topluca ve ekran görüntüleriyle paylaşmanızı istiyorum. Umarım sorun çözülmüştür. 🥺

Efendim var olun. Güzelce hizmet edebilip, sorununuza çözüm üretebildiysem ne mutlu bana. 🥰 O yeni konular kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz acaba?

Ana mesaj:

Neler Değişti?
  • Kod hataları giderildi.
  • Rehber çıkartmasındaki kenarlık sorunu giderildi.
  • Farklı bir tema seçeneği eklendi. Böylelikle bağlantıları ortaya çıkaran fakat Işık temasından çok uzaklaşmayan yeni bir tema oluşturuldu.
  • @Üzüntü 'ın önermesiyle mesajlarda, kullanıcı bilgileri ızgarasının sağında bulunan çizgi düzenlendi. Artık çok daha sade ve görece daha hoş bir düzende.
  • Bazı etiket uyumsuzlukları giderildi.
  • Bildirimler başlığı palete uygun hale getirildi.
Önceki güncellemede belirtilmeyi unuttuğum düzeltme:
  • Konu içerisinde yeni mesaj uyarısı modülü, eklenti renk paletine uyumluluğu sağlanacak şekilde düzenlendi.
Bilinen sorunlar:
  • Kullanıcı düşük yazı boyutu seçince, temel yapıdan kaynaklı bir düzensizlik oluşuyor. Kullanıcı deneyimini olumsuz etkileme olasılığı yüksek.
  • Bazı yazılarda renk sorunu olabilir.

Güncel sürümler (20.05.2021):

Eki Görüntüle 1033513
Sorunları ekran görüntüsüyle birlikte bildirmeyi unutmayın.

Kalın sağlıcakla!
Eki Görüntüle 1033512
Bağlantılar renklendi, muhteşem. Ancak benim renk paleti ve yazı boyutu sorunu hala devam ediyor.
renj.PNG

ins.PNG

yenidena.PNG

Üstteki gibi yapıyorum ancak olmuyor.

Not: Edge kullanıyorum.

Bağlantılar renklendi, muhteşem. Ancak benim renk paleti ve yazı boyutu sorunu hala devam ediyor.
Eki Görüntüle 1033586
Eki Görüntüle 1033588
Eki Görüntüle 1033589
Üstteki gibi yapıyorum ancak olmuyor.

Not: Edge kullanıyorum.
Sanırım bir çözüm yolu buldum hocam. Webde biraz araştırdım ve Edge'in kendi içinde Chrome eklentileri kurmamızı sağlayacak bir özellik olduğunu fark ettim. Yolu size anlatıyorum:

Step1.png

Sağ üst tarafta bulunan iç noktalı butona tıklayın.

Step2.png

Daha sonra, "Eklentiler" seçeneğine tıklayın ve sayfanın açılmasını bekleyin.

Step3.png

Açılan sayfanın sol altında, "Diğer mağazalardaki eklentilere izin ver" seçeneğini aktif edin.

Step4.png

Aktifleştirdikten sonra bir uyarı verecek. Microsoft burada kendisi tarafından denenmeyen eklentiler konusunda sorumluluk almak istemediği konusunda uyarıyor.

Step5.png

Mağazada herhangi bir eklenti sayfasına girin ve "Chrome'a ekle" seçeneğine tıklayın.

Step6.png

Emin olup olmamanızı test edecek soruya, "Eklentiyi yükle" seçeneğine şeklinde cevap verin.

Kaynak: howtogeek
Bu şekilde yaparsanız sorunun kalmayacağını düşünüyorum. Bu adımları takip ettikten sonra ana konu mesajının oradan Stylish ya da Stylus'u kurup, daha sonra mesajlarda belirttiğim en güncel sürümleri yükleyebilirsiniz hocam. Umarım sorun çözülür de tam anlamıyla yararlanabilirsiniz eklentiden. 🥺

Geri
Yukarı