Çözüldü Technopat sosyal kasma donma yavaşlık problemleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SandyBridge

Kilopat
Yer
NVIDIA® Jetson™ AGX Xavier Developer
Technopat'ın sosyal bölümünü kullanmak gün geçtikçe zorlaşmaya başladı. Yoğunluktan mıdır mesaj sayılarından mıdır bilmiyorum ancak günün her saatinde sayfalar aşırı geç yükleniyor, kasmalar, donmalar yaşanıyor. Kendi sistemimden on binlerce liralık sistemlere hatta üst düzey sunuculara kadar pek çok bilgisayarda test ettim. İşin bir de mobil tarafı var ki tam anlamıyla bir eziyet. İşletim sistemi, donanım, tarayıcı fark etmeksizin bütün platformlarda can çekişiyorum. Bununla ilgili bir çalışma yapılacak mı ya da benim yaşadıklarım tamamen bana mı özel? Forumdaki diğer arkadaşlar süper hızlarda mı kullanıyor, hiç sorun yaşanmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki 2020'de bunu çözmek bu kadar zor mu yani tam olarak durum nedir hızlandırmak imkansız mı? Varsa bu çözümü engelleyen şeyler nedir maddi sıkıntılar mı yoksa teknoloji daha Technopat'ı hızlandıracak kadar gelişmedi mi? Net ve detaylı bir açıklama yapabilecek kimse yok mu?

Aslında sitemim sana değil temsil ettiğin kuruluşa. Gerçekten anlam veremiyorum bu duruma. Siz moderatörlerin nasıl zor şartlar altında çalıştığını da çok iyi biliyorum. İnsanlarla uğraşılan her mesleğe sonsuz saygım var. O yüzden üzerine alınma lütfen :) Umarım mesajım yanlış anlaşılmadan doğru kişilere iletilir.
Mart - Nisan gibi yeni sunuculara geçilecek. :)
Analiz ettiğimizde bazen sorun bizde çıkıyor ve düzeltiyoruz. Ama çoğu hata Türk Telekom, Uydunet, Türknet, Turkcell, Vodafone ya da sabit internet servis sağlayıcılardan kaynaklanıyor.
Mesela bir ara D-Smart kullanıcıları sorun yaşıyordu ama sonradan düzeltildi.

Mobil tarafta en çok şişen ise gözlemliyebildiğim kadarıyla Türk Telekom.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı