Technopat Sosyal Kullanım Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konunun sabitlenmesi lazım Technopat bölümüne. Yeni üyelerin bu konuya bakıp öyle hareket etmesi lazım. Eline sağlık...

Yine konu mankeni olmuşum... :penguen:

O zaman bende sizlerle "Technopat'ta nasıl konu mankeni olunur?" adlı rehberimi paylaşayım.

Öncelikle "Profil Menüsü"nü açıp, "Kullanıcı Adı Değiştir"e tıklıyoruz. Ardından çıkan sayfadan ismimizi "Selim C." olarak değiştiriyoruz.

Bir süre bekledikten sonra ise değişen adımızla birlikte, bütün konularda konu mankeni olmaya başlıyoruz... :rolleyes:

"Rebberimi beendiyseniz been tuşuna basmayı ve hala da abone değilseniz kanalıma abonne olmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın. Hoççakalın, babaayy..." :ıslık:

sosyal2-jpg.259545

Selamını aldım yiğidim. Benden de zalım Bolu Beyi'ne selam olsun o vakit... :D

Güzel böyle emek verilen paylasimlari severim, yeni üyeler icin sanirim güzel oldu. Artik yeni üyeleri zirt pirt bu konuya yönlendirelim :)

Ayrica söyle birsey de var. :)

Yine konu mankeni olmuşum... :penguen:

O zaman bende sizlerle "Technopat'ta nasıl konu mankeni olunur?" adlı rehberimi paylaşayım.

Öncelikle "Profil Menüsü"nü açıp, "Kullanıcı Adı Değiştir"e tıklıyoruz. Ardından çıkan sayfadan ismimizi "Selim C." olarak değiştiriyoruz.

Bir süre bekledikten sonra ise değişen adımızla birlikte, bütün konularda konu mankeni olmaya başlıyoruz... :rolleyes:

"Rebberimi beendiyseniz been tuşuna basmayı ve hala da abone değilseniz kanalıma abonne olmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın. Hoççakalın, babaayy..." :ıslık:

sosyal2-jpg.259545

Selamını aldım yiğidim. Benden de zalım Bolu Beyi'ne selam olsun o vakit... :D

"Selim C." kullanılıyormuş "Selim C.." olur mu hocam acil cevap teşekkürler. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı