Technopat Sosyal kuralları başlığına "tavsiye" önerim var

%20'lik kısım bunu öğrenmiş olur ama

Bazen insanların yanlış yaparak ve oldukları ortamdan farklı hareket ettiklerini anlayarak doğruları bulmaları, kendileri için daha faydalı olur. Ben de başlarda çok dikkat etmiyordum. Ama tartışmalara girince ya da sohbet etmeye başlayınca, fark ettim ki bir düzen var.

Her şeyi tavsiye etmek zor olur ya. Öneriniz güzel ve yapıcı, ancak yeni kullanıcıları düşününce, bunun sonu gelmez gibi.

İsteğiniz güzel ancak kuralları okumayan yeni üyelerin tavsiyeleri umursayacağını sanmıyorum. Kuralı takmıyorlar ki tavsiyeleri taksınlar.
Çok doğru bir noktaya değindiniz. Buraya üye olan kişiler, 36. kurala uyuyor mu diye kendimizi sorgulamalıyız.

(Kural: Üye olan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş demektir. Sitemizde yer alan Technopat Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi konularını okumuş ve kabul etmiş demektir. )

Olabilir.

Technopat Sosyal Şurasında onaylanıp KHK ile yasalaşacak.

Düzenlemeden önceki yazınıza cevap olarak yazıyorum. Sadece bir öneri yaptım ve bu bir tavsiye. 60'a tamamlamak için konu açmadım.

Bir de kargaşa ile ne alakası vardı, anlayamadım? Umarım tekrar okuyup düzenlemeniz ona göre yapılmıştır.

İlk başta anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…