Technopat Sosyal kuralları can sıkıcı

cançolak

Kilopat
Daha fazla  
Bu forumdaki kurallar gerçekten can sıkıcı ve saçma neden cümle uzun olduğu için ve noktalama işaretlerine hata yaptığı için ceza verirsin anlamakta zorluk çekiyorum. Arkadaşlar TDK'ye mektup yazmıyorum insanları ile iletişime geçip sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-01-16-43-35-291_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-01-16-43-35-291_com.android.chrome.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 253
Bu konuyuda onaylamalarına şaşırdım zaten anarşizm felan diyip 2085 e kadar ban yiyebilirdin. Bu cümlenin içinde herhangi bir eki yanlış yazdığım için 24 saat ban yiyebilirim bile saçma sapan şeyler var işte ama gene de eğlenceli yer.

Benim beğenmediğim yönü şu millet sözcüklerin içinden geçiyor ama cümle sonuna nokta koymayan ceza alıyor. Kelimelerde düzgün kullanılsın o zaman.

Bu forumdaki kurallar gerçekten can sıkıcı ve saçma neden cümle uzun olduğu için ve noktalama işaretlerine hata yaptığı için ceza verirsin anlamakta zorluk çekiyorum. Arkadaşlar TDK'ye mektup yazmıyorum insanları ile iletişime geçip sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz.
Dün ayda 2 tane öneri konusu açtım diye ban yedim.

Soru işareti bile yok be hocam.

Geri
Yukarı