Çözüldü Technopat Sosyal mobil, ''Geçersiz lisans'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Ben bugün technopat sosyal mobil indirmek istedim ancak açtığımda ''Geçersiz lisans'' hatası verdi. Telefonumun sürümünden kaynaklı olamaz telefonum Oppo C2 2020. Aşağıda ekran görüntüsü mevcut. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Screenshot_2020-09-26-19-57-57-72_9d1c88c6cc89a4aea66e86e527889713.png

Çözüm
Mobil uygulama artık desteklenmiyor. Bundan ben de şikayetçiyim. Sosyalci diye kendime ait gayiresmi bir uygulama yaptım. Burada konusunu açıp sizlerle geliştirecektim. Uygulamadan hiçbir gelirim olmamasına rağmen ve bunu konuya 10 kere yazmama rağmen reklam diye onaylanmadı. Yapacak bir şey yok. Kurallar izin vermiyorsa ben n'apayım... Kendim için Sosyalci uygulamasını az buçuk geliştirip APK yoluyla telefonuma yükledim. Memnunum açıkçası Chrome'dan hızlı en azından.
Screenshot_20200922-201229_One UI Home.jpg
Mobil uygulama artık desteklenmiyor. Bundan ben de şikayetçiyim. Sosyalci diye kendime ait gayiresmi bir uygulama yaptım. Burada konusunu açıp sizlerle geliştirecektim. Uygulamadan hiçbir gelirim olmamasına rağmen ve bunu konuya 10 kere yazmama rağmen reklam diye onaylanmadı. Yapacak bir şey yok. Kurallar izin vermiyorsa ben n'apayım... Kendim için Sosyalci uygulamasını az buçuk geliştirip APK yoluyla telefonuma yükledim. Memnunum açıkçası Chrome'dan hızlı en azından.
Screenshot_20200922-201229_One UI Home.jpg

Çözüm
Eki Görüntüle 681993
Hocam buna acil ihtiyacımız var. Bir linke falan koyup da gönderemez misin?

Hocam buna acil ihtiyacımız var. Bir linke falan koyup da gönderemez misin?
Bu uygulamayı kendim geliştirdim. Normalde size de link verecektim. Forum kuralları yüzünden para kazanmadığım bir uygulama olmasına rağmen reklam diye konu onaylanmadı. Kısaca link atamıyorum, Moderatörler kızıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı