Technopat Sosyal olarak neden böyleyiz?

Hocam kelimesi bana göre problem değil aksine gerçek hayatta hiç görmediğin bir insan için gayet uygun bir hitap şekli.

Ama az çok forumda samimiyetin vardır, konuşmussundur dersin abi, arkadaşım, beyefendi. Yoksa ilk gördüğün kişiye beyefendi demek biraz garip geliyor bana. Bu daha çok kişiden kişiye ve söyleyen kişiye göre değişen bir durum.

@Reddywich

Evet bunlar uzun süredir olan problemler.

Fakat hocam kelimesi (çok kullanılmadıkça) sırıtmıyor ya da sorun yaratmıyor. Zira karşınızda mahlaslı biriyle yazışıyorsunuz. Bu nedenler bir sıkıntı oluşturduğunu sanmıyorum.

İşin garibi şu bana göre, Google bakmadan buraya konu açınca, mesaj yazacak birinin bilgisi yoksa o Google'a sorup geliyor...

Özellikle, gereksiz ve troll diye tabir edemesem de "Konu Dışı" bölümünde açılan birbirinden farklı konular var.

Okullar açılınca azalır umarım bunlar.

5, 6, 9 ve 10 numaralar gerçekten katıldıklarım. Diğerlerini pek önemli görmedim. Mümkün mertebe dikkat ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD vs NVIDIA konuları. Bir zaman her hafta açılan 570 vs 1050 Ti konuları vardı bitti çok şükür.

2016 yazında "GTX 1060 vs RX 480" konuları açılıyordu, millet nasıl birbirini yiyordu... Test videoları, makaleler, teknik detaylar...

Yani kartın üretilidiği fabrikadan tut silikonun geldiği çöle kadar tartışıyorlardı neredeyse...

Bitti hepsi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…