Çözüldü Technopat Sosyal Opera Tarayıcıda Yazıların Kayması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TR_Asker

Kilopat
Arkadaşlar bugün sabahtan beri Technopat Sosyal'e girdiğimde böyle oluyor. O yüzden mobilden giriyordum, Opera tarayıcı kullanıyorum, son sürüm, geçmiş vs temizledim. Düzeltmeye çalışıyorum olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

neden.PNG
neden1.PNG
neden2.PNG
nedenböyle.PNG

İlginiz için teşekkür ederim. Geçmiş vs temizlemiştim, yine temizleyip denedim ne yazık ki sonuç aynı. Ben en iyisi Opera tarayıcıyı silip tekrar yükleyeyim. Sonucu tekrar yazacağım.

Sorun çözülmüştür. Dün akşam özellikle film izlerken karşıma çıkan pop-up reklamların can sıkması sonucu, çok bir bilgim olmamasına sebep Opera reklam engelleyicide bulunan bütün listeyi işaretlemiştim. Tavsiye edilen listeler,diğer listeler ve diller sekmesi ile hepsini seçip acaba engeller miyim diye düşünürken, anladığım kadarıyla forumu etkilemiş. Gereksiz rahatsızlık için özür dilerim aklımdan çıkmış. Herkese iyi akşamlar ilginiz için tekrar teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunları ayriyeten İnternet bağlantın kötü olduğunda yaşayabilirsin.
Eğer hız yetersiz kalırsa, Tarayıcı resim, video gibi ögeleri yüklemeden sayfayı açıyor.

Bu sorunları ayriyeten İnternet bağlantın kötü olduğunda yaşayabilirsin.
Eğer hız yetersiz kalırsa, Tarayıcı resim, video gibi ögeleri yüklemeden sayfayı açıyor.
Onu biliyorum fakat hız yüksek olmasa da sabit bir şekilde almaktayım. Kablonet 16 mbps sınırsız kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı