Technopat Sosyal VS Donanimhaber

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

audiopat

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Neden böyle bir karşılaştırma gereği duydum anlatayım.
Bildiğimiz üzere Technopat Sosyal'de kurallar aşırı derecede katı ve özellikle imla ve noktalama kurallarından dolayı yöneticiler sürekli ceza kesmekte. Her forumun kuralları vardır fakat büyük harf küçük harften, noktadan virgülden puan kıran hocalar gibi üyelere ceza yağdırmanın mantığını anlayamıyorum. Bir cümleyi küçük harfle yazdı diye üyeyi bir gün mesaj yazma hakkından yoksun bırakmak o üyenin şevkini kırmayacak mı? Technopat Sosyal bu şekilde gelişebilir mi? Yöneticiler ilk defa başkanlık kazanmış heyecanlı ilkokul öğrencisi gibi davranıyorlar. Bazen amaçlarının üyeleri forumdan kaçırmak olduğunu düşünmeden edemiyorum.
Bugün bilgisayarla ilgili bir problemimi gogılladığımda donanım haber forumuna denk geldim, imla ve noktalama kuralı diye bir şey yok fakat işin özüne iyi odaklanmışlar: teknoloji. Technopat Sosyal ise aynı soruların yüzlerce kez sorulduğu ve yüzlerce kez cevaplandığı konular çöplüğünde dil bilgisi kurallarına kafayı takmış yöneticilerden oluşan bir forum. Gelişmekte olan bir forum ancak bu gidişle zor gelişecek bir forum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı