Technopat Sosyal XenForo 2.2 Güncellemesi

Tarayıcının karanlık modu bizi ilgilendirmez açıkçası. Sitede karanlık tema zaten var.
Bir şey daha eklemek istiyorum, uzun bir mesajı alıntıladığımız zaman, eskiden olduğu gibi mesaj küçültülmüş biçimde görünmüyor.
Bu da sayfayı gereksiz yere dolduruyor. Bunun için bir düzeltme gelir mi?

Şurada dislike butonunun daha önceden geldiği gözüküyor. Beğenmeme butonu niye hâlen yok acaba?
1601623457280.png

Mesajı yazdıktan sonra yazan kişiye küçültülmüş biçimde görünmez. Sayfayı yenileyin.
Bu konudaki bağlantısını paylaştığım mesajı ben yazmadım ama yapılan alıntı yine devasa görünüyor. Konudaki ilk mesajın alıntısı küçültülmemiş.

Şurada dislike butonunun daha önceden geldiği gözüküyor. Beğenmeme butonu niye hâlen yok acaba?
Eki Görüntüle 687838
Beğenmeme ifadesi hiç gelmedi ki. Resimdeki Beta sürüme ait. Nihai sürümde kaldırıldı.
Bu konudaki bağlantısını paylaştığım mesajı ben yazmadım ama yapılan alıntı yine devasa görünüyor. Konudaki ilk mesajın alıntısı küçültülmemiş.
Resim olduğu için öyle oluyor. Bakacağız.

Güncelleme: Karanlık temadan kaynaklanıyormuş. Düzelttim.

Son düzenleme:
@MF Hocam peki siteye biraz daha fazla tema gelmesinin ihtimali hiç mi yok? Veya özelleştirme imkanı veren bir eklenti gibi bir şey var mıdır?

Yenilik güzeldir diye düşünüyorum. Renk düzenlerini değiştirmeyi isterdim. Dark Reader eklentisiyle değiştirebilsek de sitenin kendi teması kadar kusursuz çalışmıyor. Şahsen karanlık temaya biraz değişiklik isteyenlerdenim. Karanlık temada, link butonlarının renkleri biraz daha canlı olsa mesela çok daha güzel olurdu.

Geri
Yukarı