Çözüldü Technopat Sosyal'de bildirim nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
Merhaba, Sosyal'de birilerin konularının altına mesaj yazdığımda ve sonradan başka biriside aynı konun altına mesaj yazdığında bana bildirim gelmekte bildirim gelmemesini nasıl sağlayabilirim? Ayarlarda tonlarca bildirim seçeneği var bunlardan hangisi benim bahsettiğim bilmiyorum.

1684601503219.png

Çözüm
Siz şu an mesaj yazdığınız konuları otomatik takibe alıyorsunuz. Bu sebeple o konuda ne olursa haberiniz oluyor. Aşağıdaki bölümden bu ayarı kapatabilirsiniz.
1684605061593.png
Siz şu an mesaj yazdığınız konuları otomatik takibe alıyorsunuz. Bu sebeple o konuda ne olursa haberiniz oluyor. Aşağıdaki bölümden bu ayarı kapatabilirsiniz.
1684605061593.png

Çözüm
Takip edilen konuya mesaj yazıldığında veya mesajımdan alıntı yapıldığında olabilir tam bilmiyorum ama.

Şu an senin bu konun altına mesaj yazdıktan sonra başka biriside mesaj yazdığında sana bildirim geliyor o sorundan bahsediyorum.

Tiklerin üzerine basınca o tiklerin kapanması lazım. Hiçbir bildirimi açmak istemiyorsanız bütün kutucuklara aynısını yapın o zaman kapanır.

Sadece birisi beni etiketlediğinde ve benim konumun altına mesaj yazıldığında bildirim gelmesini istiyorum hangi tikler haricinde diğer tikleri kapatmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı