Technopat Sosyal'de bir konu güvenilir değil olarak gözüküyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

244765

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta tam anlatamamış olabilirim, yanlış anlaşılmaya karşı başlığı değiştirebilirsiniz. Birkaç dakika önce forumda geziyordum ve şu konu ilgimi çekti:

Sol üst tarafta "güvenilir değil" ibaresi gözüküyor. Herhangi bir konuda böyle bir şeye rastlamamıştım, Sosyal'in ana sayfasında da böyle bir şey yazmıyor. Ne ile alakalı acaba?

1610989990298.png

Brave browser kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta tam anlatamamış olabilirim, yanlış anlaşılmaya karşı başlığı değiştirebilirsiniz. Birkaç dakika önce forumda geziyordum ve şu konu ilgimi çekti:

Sol üst tarafta "güvenilir değil" ibaresi gözüküyor. Herhangi bir konuda böyle bir şeye rastlamamıştım, Sosyal'in ana sayfasında da böyle bir şey yazmıyor. Ne ile alakalı acaba?

Eki Görüntüle 842262

Brave browser kullanıyorum.

O sayfa için HTTPS protokolü etkin değil sanırım ilginç. Belki tarayıcı kaynaklı bir hatada olabilir.

Atılan linklerle alakalı. Linklerden birisinde HTTPS protokolü etkin değilse konunun kendisi de öyle görünüyor.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Herhangi bir şüphem olduğundan değil, merakımdan sormuştum açıkçası. Ana sayfada HTTPS protokolü olup farklı bir konuda olmaması garibime gitti birazcık. Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı