Technopat Sosyal'de en çok baktığınız 3 kategori nedir?

En çok baktığınız 3 kategori nedir?

• Oy verenlerin toplamı
    70
Haberler ve indirim köşesi. Haberler benim için oldukça önemli, gerek teknoloji haberleri gerek oyun haberleri beni mutlu eden nadir şeylerden.
Fakat gördüğüm kadarıyla Technopat'da oyunlar hakkında fazla haber bulunmuyor, çoğu oyunun açıklanan sistem gereksinimleri bile günler sonra yayınlanıyor.
Ve büyük teknolojiler, oyunlar dışında pek haber paylaşılmıyor. Keşke Klavye'den Fare'ye her türden haber içeriğini bizlere, Türk okur yazar kitlesine ulaştırabilse. Çok Zor'da değil, ilgili birisi günlük 3-4 saat harcaması ile her türden kullanıcının dikkatini çekebilecek haber bulabilir.

1682641458025.png

Türk Telekom sağ olsun bu haldeyim ama çok memnunum burada insanların internet ile ilgili problemleri tahmin etmek çok eğlenceli oluyor.

Valla 3 seçenekli oy kullanmak istedim ama o kadar emin olamadım ki ne diyeceğimden. Ben genelde kategori bakmaktan ziyade son konulara ve son mesajlara bakıp önüme ne gelirse ilgimi çeken ya da yardımcı olabileceğim konular hakkında yorumlar yazıyorum. Ama herhalde en çok mobil aygıtlar kategorisine girmişimdir.

Eki Görüntüle 1757539

Türk Telekom sağ olsun bu haldeyim ama çok memnunum burada insanların internet ile ilgili problemleri tahmin etmek çok eğlenceli oluyor.
Ama iyi yanından bak en azından bilinçsiz değilsin.

Benim en çok baktığım 3 kategori: Mobil Operatörler, İnternet erişimi ve Konu dışı.

Yeni konular

Geri
Yukarı