Technopat Sosyal'de sorun mu var?

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Technopat Sosyal'de son günlerde sıkıntı var gibi. Şu an Sosyal'in arama bölümünün düzgün çalışmadığını düşünüyorum. Ayrıca Online olduğum zamanlarda site çöküyor, mesaj da yazamıyorum. ("Çöküyor"dan kastım; 504, CloudFlare gibi garip hata sayfaları açılıyor. )
Mesaj yazamadığım için de yardıma ihtiyacı olanlara yardım da edemiyorum.
Bir kişi beni etiketlese genelde bildirim gelmiyor. Ben de, kimlerin beni etiketlediğini bulmak için kullanıcı adımı arama bölümünden aratırdım.
Ama, arama servisindeki sorundan dolayı; sadece çok yakın bir zamandaki sonuçlara ulaşabiliyorum.
Eskiden (yaklaşık bir ay kadar öncesine kadar) üye olduğumdan beri bana gelen bütün bildirimleri görürdüm. Şu anda sadece 7 Mayıs 2019 tarihine kadar olan mesajları görebiliyorum. Ve yaşan bu sorunlardan rahatsız olmaya başladım. Bu konu vesilesi ile yaşanan sorunların çözülmesini rica ediyorum.
Yaşanan sorunları en hızlı şekilde çözeceğinize inanıyorum! :)

Technopat Sosyal'de yaşadığınız sorunları siz de konunun altına yazabilirsiniz. Bu sorunları gören yetkililer yaşanan sorunları başarı ile çözecek ve her bir sorunun çözümünde Technopat Sosyal platformu bir adım daha ileriye gidecektir.
Yetkililerin de sorunların çözümünün bu platformu daha da büyüteceğini çok iyi bildikleri için bu konuyu hemen onaylayacaklarını, silmeyip kilit vurmayacaklarını zaten biliyoruz. :) O yüzden onu yazmaya bile gerek yok. :)

Tekrardan, bu sorunların en kısa sürede çözülmesi dileği ile. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Technopat'ı bildim bileli o 504 ve CloudFare hataları var, düzeltmediler. Bildim bileli derken üyelik tarihim değil çok daha eskiden beri var.

Etiket sorunu keza öyle, daha önce de defalarca konu açıldı bununla ilgili çözüm olmadı hiç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı