Technopat Sosyal'de yaşadığım sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün bir konu açtım, fakat üzerinden bayağı bir süre geçmesine rağmen onaylanmadı. Şimdi biraz sabretseydin diyebilirsiniz, gerçekten bayağı bekledim sonra konum açılmayınca bende konum neden onaylanmadı adlı bir konu açtım. Fakat o konu da onaylanmadı, ondan sonra sorunumu rapor olarak belirttim fakat yine geri dönüş alamadım. Cevap gelemeyince o zaman aktif olan bir moderatöre mesaj olarak yazdım "gereksiz mesaj" olarak değerlendirilip sonrasında ceza alıyorum. Hem 2 konum onaylanmıyor, sorunumu mesaj olarak belirtince de ceza alıyorum. Gerçekten garip. 1. konumun neden onaylamadığını öğrenmek istiyorum. Ayrıca neden ceza aldığımı da öğrenmek istiyorum, biliyorum farklı bir konuda yardım etmek yasak ama ne yapsaydım? 2 Konumda onaylanmıyor, ceza veriliyor ne yapsaydım? Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim :D. @24099 @SideWinder @Shimada Sensei @Tim @nefti @Emre C @Lintos @Recep Baltaş @enes.wtp @Mithat Berhan.

Son düzenleyen: Moderatör:

En az sorun yaşayanlardan bir benim aslında.
Hiçbir moderatörden cevap gelmedi ilginç

@24099 @SideWinder @Shimada Sensei @Tim @nefti @Emre C @Lintos @Recep Baltaş @enes.wtp @Mithat Berhan.
@24099 @SideWinder @Shimada Sensei @Tim @nefti @Emre C@lintos @Recep Baltaş @enes. WTP @Mithat Berhan. Yardım etseniz nasıl olur? Yani tek konuda değil 3 konu yani artık yardım edersiniz herhalde. Bütün moderasyonu etiketledim artık yani :D.

Son düzenleme:
Her moderatörü, yetkiliyi etiketlemeyin. Boş yere etiketlemiş oluyorsunuz. Herhangi bir aktif moderatörü etiketleyip yetkili mecralara ulaştırmasını bekleyebilirsiniz. Sistemsel hata olabilir, bug olabilir. Ya da bir sıkıntı çıkmıştır bu yüzden isteyerek onaylamıyorlardır. Ancak dediğim gibi herkesi 2-3 kez etiketlemek çok saçma. Sürekli benzer konular açtığın için troll sanmış olabilirler.

Her moderatörü, yetkiliyi etiketlemeyin. Boş yere etiketlemiş oluyorsunuz. Herhangi bir aktif moderatörü etiketleyip yetkili mecralara ulaştırmasını bekleyebilirsiniz. Sistemsel hata olabilir, bug olabilir. Ya da bir sıkıntı çıkmıştır bu yüzden isteyerek onaylamıyorlardır. Ancak dediğim gibi herkesi 2-3 kez etiketlemek çok saçma. Sürekli benzer konular açtığın için troll sanmış olabilirler.

Tek aktif olan moderatörü de etiketledim yine işe yaramadı. Anlamadım gitti.
@Affansen a kızgın atmanızın sebebi nedir? Yardım istiyorum yardım eden yok. Ne yapayım? Nereden yardım isteyeyim?

Dünden beeri bir tane yardım eden yok başka bir konuda da yardım istedim orada da görmüyorlar. Herhalde görünmez oldum :D.Yardım eden yok.

Dün bir konu açtım fakat üzerinden bayağı bir süre geçmesine rağmen onaylanmadı şimdi biraz sabretseydin diyebilirsiniz gerçekten bayağı bekledim sonra konum açılmayınca bende konum neden onaylanmadı adlı bir konu açtım fakat o konu da onaylanmadı ondan sonra sorunumu rapor olarak belirttim fakat yine geri dönüş alamadım cevap gelemeyince o zaman aktif olan bir moderatöre mesaj olarak yazdım "gereksiz mesaj" olarak değerlendirilip sonrasında ceza alıyorum. Hem 2 konum onaylanmıyor sorunumu mesaj olarak belirtince de ceza alıyorum gerçekten garip. 1. konumun neden onaylamadığını öğrenmek istiyorum ayrıca neden ceza aldığımı da öğrenmek istiyorum biliyorum farklı bir konuda yardım etmek yasak ama ne yapsaydım 2 konumda onaylanmıyor ceza veriliyor ne yapsaydım? Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim :D. @24099 @SideWinder @Shimada Sensei @Tim @nefti @Emre C @Lintos @Recep Baltaş @enes.wtp @Mithat Berhan.
Ali Güngör etiketlenmemiş ayıp olmasın. Ben etiketleyeyim. @Ali Güngör

Her konu onaylanmayabiliyor. Rapor ederek nedenini sorabilirsiniz isterseniz. Her konuya alakasız mesaj yazmak ceza sebebi maalesef.

Bu arada mesajları düzenleyerek birini etiketlerseniz bildirim gitmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı