Technopat Sosyal'deki gereksiz linç atan tayfa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Denilenleri de algılayamıyorsun, gerçi hırsızlık yapmasıyla övünenleri savunanlardan algılamalarını da beklemiyorum.
Bak bundan bir sayfa önce bir yazı yazmıştım onu oku istersen. Çünkü orada yazdıklarım hiçte korsanı öven cinsten değildi. Sadece abartmana sinir oldum. Okumadan konuşma ve bilmediğin insanlar hakkında atıp tutma.

Hırsızlık yapıp bunu hiç utanmadan duyuranları linç etmeyelim de besleyelim mi? Sigaraya her ay 500 TL, 1 bardak kahveye 25-30 TL verebilip sırf ceza yemiyor diye bir ürüne haksız erişim sağlayanlar olarak suçun yaptırımı olmadığı anda daha da büyükleriniz yaparsınız.

Bugün hırsızlığıyla övünenlere hoşgörü gösterecek taraflarım ağrıyor. Başka bir konuda da insanlık dersi verirken de görürüz sizleri. Onun yerine direkt hırsız olmak ve hırsız olmakla "övünmek" dersleri verin.

Bence bu kadar takılmanıza gerek yok. Tabii ben korsan kullanıyorum ehehehe demekte doğru değil ama her insanda her oyuna ya da yazılıma para veremiyor maalesef.

Korsan indiriyorum, tüh hırsız, şerefsiz oldum!
Para verebilecek durumdayken sırf ceza almadığın için bir şeye haksız kullanım yapıyorsan evet hırsız oldun. 2. dediğini de ben demiyorum, sen kendini öyle görüyorsan bilemem.

Bir de şirketler korsan kullananları umursamıyor diyorlar şaka gibi. Umursamadıkları için korsan korumalar var zaten.

Bir gün bir projeye girip sizler gibiler yüzünden o proje batınca görürüm ben sizleri. Uzaktan hoş geliyor davulun sesi tabii.

Sigaraya her ay yüzlerce TL verip, 1 kahveye bir mekanda 25-30 TL verip, her yeni seride son model telefonlara para harcayıp yazılımda hırsızlık yapanlara gram saygım yok. Cezası olmasa somut nesneleri de çalarsınız çünkü ne empati ne vicdani ne medeni meziyetleriniz yok.

Ya bırakın hocam sanal eğlence ile gerçek anlamda birinin eşyasını çalmayı aynı tutan bir bireyle tartışmayı bırakın, diyaloğa bile girilmez.
Para verebilecek durumdayken sırf ceza almadığın için bir şeye haksız kullanım yapıyorsan evet hırsız oldun. 2. dediğini de ben demiyorum, sen kendini öyle görüyorsan bilemem.

Bir de şirketler korsan kullananları umursamıyor diyorlar şaka gibi. Umursamadıkları için korsan korumalar var zaten.
Denuvo için çok mu para harcanıyor sanıyorsun? Oyun kırılınca "tüh, eyvah!" mı deniyor sanıyorsun? Ek olarak hırsızı ben değil, sen dedin. Yani, hangi kafayla diyorsun bilmiyorum ama korsan karşıtı bile senin bu dediğine çok net güler.

Neymiş efendim, eşya çalanlarla korsan indirenler birmiş. :D

Ya bırakın hocam sanal eğlence ile gerçek anlamda birinin eşyasını çalmayı aynı tutan bir bireyle tartışmayı bırakın, diyaloğa bile girilmez.

Denuvo için çok mu para harcanıyor sanıyorsun? Oyun kırılınca "tüh, eyvah!" mı deniyor sanıyorsun? Ek olarak hırsızı ben değil, sen dedin. Yani, hangi kafayla diyorsun bilmiyorum ama korsan karşıtı bile senin bu dediğine çok net güler.

Neymiş efendim, eşya çalanlarla korsan indirenler birmiş. :D
Bir eşyayı çaldığınız zaman satanın elinden mal eksilir. Korsan uygulamalarda durum böyle değil. Takmayın bunları gitsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan oyun hakkında konuşma açılmıştır.

Sen hayatında oyun sektörünün içinde bir iş yaptın mı ki şirket içindeki şeyler hakkında yorum yapıyorsun?

Nasıl, kendi kendinizi böyle yalanlar avutmak kolay ama gerçekleri duymak zor geliyor değil mi?

Bir eşyayı çaldığınız zaman satanın elinden mal eksilir. Korsanda durum böyle değil. Takmayın bunları gitsin.
Ya böyle demekte doğru değil de abartıp sanki adam öldürmüş gibi yazanlara sinir oluyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan oyun hakkında konuşma açılmıştır.
Sen korsanı savundun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı