Technopat Sosyal'deki gereksiz linç atan tayfa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsan gibi insan kalmamış ki. Orta yolu arayan uzlaşmacı, saygılı bir insan gördüler mi aha enayi deyip yükleniyorlar. Sanırım forumun anonim olmasından kaynaklanıyor. T.C. ile kayıt olsak keşke şuraya 15 yaşında bebeleri görecektim o zaman. Adam daha yatağını islatıyor ama her şey konusunda fikri var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şahsen 16 yaşında birisi olarak "15 yaşında bebeler" ifadesini kullanmanız sizi de benim gözümde düşürüyor. Akıl yaşta değil baştadır. 14 yaşında benden olgun kişiler de tanıyorum, 20 yaşında daha düzgün tartışmayı ve argüman sunmayı bilmeyen de tanıyorum. Yaş değil kişi önemli.

Şahsen 16 yaşında birisi olarak "15 yaşında bebeler" ifadesini kullanmanız sizi de benim gözümde düşürüyor. Akıl yaşta değil baştadır. 14 yaşında benden olgun kişiler de tanıyorum, 20 yaşında daha düzgün tartışmayı ve argüman sunmayı bilmeyen de tanıyorum. Yaş değil kişi önemli.
Genelleme yapmamış arkadaş. Bunu yapacak kişiler 30 40 yaşında olmadığı için "15 yaşındaki bebeler" diyor. Yani linçleyen yüzde 90 olarak bu yaş civarlarında olduğu için böyle demesi çok normal. Herkes üstüne alınmak zorunda değil, tabii yapmıyorsan.

Genelleme yapmamış arkadaş. Bunu yapacak kişiler 30 40 yaşında olmadığı için "15 yaşındaki bebeler" diyor. Yani linçleyen yüzde 90 olarak bu yaş civarlarında olduğu için böyle demesi çok normal. Herkes üstüne alınmak zorunda değil, tabii yapmıyorsan.
Ben zaten yaşlarına takılmıyorum ama araştırmadan sağda solda çöp demeleri mantıksız. Benden görmeden önce 10 yaşındaki çocuğun birisi James Donkey 710'a çöp diyordu. Ben güzel dedikten sonra 20 tane konuya önermiş. :ROFL:

Böyle bir şey bilmeden yorum yapanlara sinir oluyorum.

Ben zaten yaşlarına takılmıyorum ama araştırmadan sağda solda çöp demeleri mantıksız. Benden görmeden önce 10 yaşındaki çocuğun birisi James Donkey 710'a çöp diyordu. Ben güzel dedikten sonra 20 tane konuya önermiş. :ROFL:

Hocam hiç kullanmadım bu markayı ama adından dolayı ben insanlara önermem.

Bir vakayı yaşamıştım, kendim olmasam da birinde görmüştüm. Bu arada sizin öneriniz ile P300 öneriyoruz. :D Sonuçlarını falan da görmüştüm sanırım, gayet hızlı.

Konulara atılan linçlere lafım yok, çok yerinde oluyor hatta bende yapıyorum.
Kendi düşüncesinden farklı diye birbirine linç atanlara anlam veremiyorum. Konuya yardımcı olmak yerine birbirleriyle tartışmaya, haklı çıkmaya çalışıyorlar.

Kaydedeyimde körsöncülere yazarım bunu :D
Al yorulma.

Adsız.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı