Technopat Sosyal'e hızlı soru bölümü eklenmeli

297345

Hectopat
Sevgili yöneticiler, sizlere bir konuda öneride bulunmak istiyorum.
Technopat Sosyal'a hızlı soru/hızlı konu bölümleri eklenmeli bence. Anlamadıysanız şöyle örnek vereyim;
Benim bugün internetimde hız düşüşleri vardı, ben de buraya sormak istedim, bu kadar küçük bir soru için konu açacağım da, moderatör inceleyecek de, yayınlanacak da hem uğraşlı hem de uzun. Bu yüzden bu soruyu sormadım. Hızlı konu diye bir bölüm olsa, anında yazıp yayınlasak hızlıca cevabımızı alsak bence çok güzel olur. Hem moderatörler için iyi hem de kullanıcılar için iyi olur. Sevgilerimle, saygılarımla.

anında yazıp yayınlasak hızlıca cevabımızı alsak bence çok güzel olur.
Peki nasıl süzülecek bu bölüme açılacak olan konular?
Bu gibi unsurlara bağımlı olarak "Hızlı soru sorma bölümü" onay, düzenleme vesaire olmadan nasıl tertibe sokulacak ve belirli bir düzende tutulacak?

Her konu da ilgili bölüme senin amacına benzer amaçlarla açılmayacaktır; halihazırda azımsanamayacak oranda büyük bir kitleyi, bu konuda başlıca nedenlerden biri olarak gösterebilirim. Emin olabilirsin, yararından fazla zararı olacaktır.

Son düzenleme:
Moderatörler konunun açıldığı bölümün doğruluğunu, yazı hatası olup olmadığını ve kurallara uymayan bir şey olup olmadığını kontrol eder, aynısını hızlı konu denilen yerde de yapacaklar, ne anlamı kaldı? Ek olarak bu hızlı konu dediğiniz yer yine aynı forum gibi çeşitlenmeli yoksa karmaşıklık çıkar, fazlasıyla gereksiz bir özellik olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı