Technopat Sosyal'e yeni emojiler eklenmeli mi?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Technopat Sosyal'in en sevdiğim özelliklerinden biri beğeni butonunda çeşitlilik olması. Ama bence bu kısma Discord'daki gibi bir sistem yapılmadi yani daha fazla emoji eklenmeli. Tabii eğer böyle bir şey mümkünse.
Mesela poker face (😐) gibi. Şahsen benim Technopat Sosyal'i sevmemin başlıca sebeplerinden biri emojiler.
Sizce de daha iyi olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bunlar yeterli. Mesela Rampage önerene kahkaha, cidden kötü sistem önerene kızgın, aga be dediğimiz mesajlara üzgün, güzel mesajlara mükemmel, aynen dediğimiz mesajlara normal beğeni koyuyoruz. Yeterli bence bunlar.

Bence bunlar yeterli. Mesela Rampage önerene kahkaha, cidden kötü sistem önerene kızgın, aga be dediğimiz mesajlara üzgün, güzel mesajlara mükemmel, aynen dediğimiz mesajlara normal beğeni koyuyoruz. Yeterli bence bunlar.
Buraya b*k resmi atsam ne emojisi olacak? İğrenç şeyler için kullanacak bir şey arıyorum.

thumbsup.gif

Screenshot_3.jpg

Hocam nasil anlatırım bilmiyorum ama böyle birşeyi milyon kere anlatırsında karşındaki anlamaz ya içinden aman neyse tarzi bir şey geçirirsin. Tam olarak şu emoji ya :/ bunun emojisi var mı bilmiyorum.
Bu emojide güzelmiş 👌.
Galiba boker face oluyor bu emoji :/. 😑
Yok buymuş 😒

Geri
Yukarı