Technopat Sosyal'i bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Normalde vedalardan hoşlanmam ama burada bana çok şey katan insanlar oldu o yüzden herkese teşekkür ediyorum. Bir diğer sebebi ise tedbir, yani olur da hesabımı falan kötü niyetli biri çalarda burada saçma sapan şeyler yazarsa ( sonuçta internet alemindeyiz her şey olabilir) anlayın ki aslında ben değilimdir. Herkese tekrardan teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın.

Not: Bu tarz konular yayınlanıyor mu bilmiyorum ama dediğim tedbirin herkesin görmesi açısından yayınlanmasını talep ediyorum. Mesaj gönderimi kapalı olabilir.

Katkılarınız için teşekkürler.

Bir diğer sebebi ise tedbir, yani olur da hesabımı falan kötü niyetli biri çalarda burada saçma sapan şeyler yazarsa (sonuçta internet alemindeyiz her şey olabilir) anlayın ki aslında ben değilimdir.

Böyle bir bahane kabul edilebilir değil. Yani siteden kaynaklanan sorunlar dışından herkes kendi hesabının güvenliğinden sorumlu. Çalınacağından mı korkuyorsun, 3 4 farklı karakter grubu içeren bir şifre koy. Böyle şifreler oluşturan siteler var. Random olarak oluşturuyorlar. Ek olarak iki faktörlü doğrulamayı etkinleştir Sosyal hesabın için.

Daha önce böyle bir şey başımıza gelmedi, geleceğini de sanmam. Kim ne yapsın buradaki hesapları. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı