Technopat Sosyal'i Bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boş yaptığın için mi hmm :kararsız:

Şu an benim forumu çoktan bırakmam gerekirdi o zaman :D Gerçi kısa süreli vedam vardı, geri geldim, Temmuz gibi tamamen salacağım. Detayı çoook uzun hikaye onu anlatmaya üşendim şimdi. Gerçi kim takar oda ayrı konu 🤔

Diğerleri varken bana iş düşmez konusuna gelir isek, o saydığın kişiler kusursuz değil, belki senin bildiğin ama onların bilmediği bir şey olabilir kim bilir bunu. Ayrıca "kimin bilgisi daha iyi bakalım" diye bir şey forumda söz konusu değil.

Son olarak diğer kişiyi takma, bunların nesli bitmiyor. Görüşmek üzere, arada gel bari özletme :) (Yani bırakmaz isem 😀)
Mesaja ek olarak: 😅 :D
Furisty.png

Bari bombayı patlatıp kaçayım, tekrardan güle güle hocam. En kısa zamanda dönersiniz herhalde tekrardan. Forumsuz olmaz :D
@İsim Değişikliği O kadar ün yapmış mıyız? Hmm 🤔

Mutlu oldum bu sözünüzü duyunca 🙂

Son düzenleme:
Ben de bırakmıştım biraz. Son iki aydır çok aktif değildim. Eskisi kadar da aktif olacağımı sanmıyorum. Sürekli benzer konuların açılmasından ve en ufak bir yanlışta ceza yemekten bıkmıştım. Kaliteli paylaşım yapan üyeler olmaysaydı zaten muhtemelen hiç geri gelmezdim. Şu aralar buralardayım gibi, bakalım ne kadar kalacağım.

Nedense bunu hatırladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu saçma olaylardan yüzünden bırakmamalısın. Bana birkaç kere oldu diyelim. Ben bırakmadım neden mi çünkü Technopat neredeyse benim hobim oldu. Bunun sayesinde PC hakkında bilgiler elde ettim sağ olasın Technopat.

Arkadaşlar bence burası bir atasözümüzü tam karşılıyor. " Bin bilsende bir bilene sor " bizler bunun için buradayız.

@FearlyGhost daha 2018 yılında foruma kaydolmadan önce bile '(!)' içeren mesajlarınızı gördüğümü hatırlıyorum :d. Muhtemelen bilgisayar piyasasına ilgi duygduğum ve sistem toplamak istediğim zamanlarda bu konularla ilgili yazdığınız birkaç yazı karşıma çıktı da ilk oradan gördüm sizi. Ama artık bir bilgisayarım olmasına rağmen başında pek vakit geçirmiyorum ve eskisi kadar da ilgimi çekmiyor bunlar. Yine de ara sıra hala foruma girip bakarım ne olup bitiyor diye. :)

Sigara bırakır gibi Sosyal bırakılır mı? Sen bırakırsan ben de bırakırım bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı