Technopat Sosyal'in sevdiğim tarafı

The Virtuoso

Hectopat
Burada siyasete girilmemesi...

Var olan gündem içinde kendimi çoğu zaman bunalmış, şişmiş ve yıpranmış halde buluyorum. Gerçekten bu ülkenin sürekli gerilim hali içinde mentalini koruyabilmek çok zor. Buraya girdiğimde siyaset konuşulmadığını görmek, hayatta siyaset dışında da bir şeylerin, hobilerin, oyunların, mizahın, bilgi paylaşımlarının var olduğunu görmek bana iyi geliyor.

Arada sırada aldığım eften püften cezalar yüzünden minik minik sinirlensem de, ceza politikasını çok sert bulsam da burada bulunmak hoşuma gidiyor.

Sevgiler.

Burada siyasete girilmemesi...

Var olan gündem içinde kendimi çoğu zaman bunalmış, şişmiş ve yıpranmış halde buluyorum. Gerçekten bu ülkenin sürekli gerilim hali içinde mentalini koruyabilmek çok zor. Buraya girdiğimde siyaset konuşulmadığını görmek, hayatta siyaset dışında da bir şeylerin, hobilerin, oyunların, mizahın, bilgi paylaşımlarının var olduğunu görmek bana iyi geliyor.

Arada sırada aldığım eften püften cezalar yüzünden minik minik sinirlensem de, ceza politikasını çok sert bulsam da burada bulunmak hoşuma gidiyor.

Sevgiler.
Bir ara konuşuldu. Ancak çok kısa sürdü.

En azından foruma girdiğim zaman son konular veya son mesajlarda siyasi içerikli başlık ya da mesajlara gerçekten çok nadiren, kırk yılın başı rastlıyorum.
Evet hocam, biraz öyle. Ama bence şu anki durumda siyasetten kendimizi soyutlamamalıyız, 16 yasındaki beni bile strese sokuyor evet. Ama belki de son siyasi tartışmalarımız, insanları ne kadar uyandırırsak o kadar hayırlı olur bu vatana. Kazanırsak zaten ucundan kazanacağiz gibi duruyor, yoksa gitti gidecek ülke 😊
Tabi sizin kendi tercihiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı