Technopat Sosyal'in yetkilisi

• Konuyu başlatan bilinmeyenkullanici
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

bilinmeyenkullanici

Ziyaretçi
Bu forumda bir yönetici var. Kendisi programlanmış robot gibi kullanıcılara sürekli ceza veriyor. İnsanda biraz anlayış olur. Önce uyarı ver, sonra ceza ver. Bu yazımıda bütün ceza alan üyeler adına yapıyorum. Kendisi bir konusunda masaüstü bilgisayar toplama konusu açmış, ardından hemen laptop önerisi istemiş. Sonrada diğer kullanıcıların sistem önerilerine hayali sistem diyor. Birde 7. sınıfa geçmiş çoluk çocuğu lütfen yönetici yapmayın. Burada belli bir yaşa gelmiş insanların kendinden kaç yaş küçük insanlardan ceza alması insanın zoruna gidiyor açıkçası. Birde Recep Baltaş bey ne derse onun dediğine paralel gidiyorlar. Bir konuda denk geldim. Birisi işletim sistemi hakkında bir soru sormuş. O yöneticide hemen Windows 8.1 kurun demiş. Yahu istediğini kurar. Recep Baltaş windows 7 kurun dese, bu sefer herkese windows 7 kurun diyecek. Birde insanlar şikayetlerini dile getirmek için konu açıyorlar. Konuya kendi cevap yazıp, direkt kilitliyor. Yetki kendinde olunca kendini üstün görüyor. Ve ben bu kadar soğuk kanlı bir yönetici görmedim. İnsanda biraz sıcak kanlılık olur. Programlanmış robot gibi mesaj yazıyor. Bir konu okumuştum, @Silinen üye adlı kullanıcı haksız yere ceza aldığını söylemiş ve Recep Baltaş'da bu yöneticinin haksız yere ceza verdiğini onaylamış ve özür dilemiş. Yani bu forumda ceza vermek hobisi haline gelmiş. Büyük ihtimal bende düşüncelerimi paylaştığım için ceza alacağım. Ama düşüncemi paylaşmak durumundayım. @Recep Baltaş sizden ricam lütfen sizin gibi kaliteli, bilgi sahibi insanları yönetici yapın.

Daha bugün kayıt olmuşsunuz ama maşallah bilmediğiniz şey yok. Yoksa sizi ben daha önce görmüş müydüm?
Bu foruma eskiden üye olmuş ve hesabımın silinmiş bir kullanıcıyım. Kendinizi nasıl da tanıdınız.

Aynen ben de "gereksiz mesajlar" sebebiyle ceza aldım . Böyle saçma sebep mi olur ya?
Ben gerekli görmüşüm ki yazmışım. Üşenmemiş cevap vermişim sana ne oluyor ki?

Yöneticiler kukla değil. Sadece akıllı insanlar. Windows 8.1 varken çoktan devri kapanmış Windows 7'yi önerecek kadar aklını kaybetmiş insanlar değil. Bu forumda saçma sapan önerilerle insanların zihnini zehirleyenlere yer yok. Yöneticilerin seçimi hakkında yorum yapmak sizin haddinize değil.

Bu foruma bu şekilde gelecekseniz bir daha üye olmayın. Sizin mızmızlanmanızla uğraşmak yerine konularla ilgilenmeyi tercih ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı