Technopat sunucularını yenilemeli

Haklısınız. Konu kilitlenebilir.

9900K yetmiyor gibi.

Ama DDoS ve diğer etmen var ayrıca siteye yığılma var.

Evet, Xeon veya Threadripper iyi bir seçenek ama buraya adblock ile girip sitenin para kazanmasını önleyen ölücüler kalkıp sunucu neden yavaş diye dert yanmasın.

Ben buraya girerken adblock kapatıyorum.

adblock ile girip sitenin para kazanmasını önleyen ölücüler kalkıp sunucu neden yavaş diye dert yanmasın.

Ben buraya girerken adblock kapatıyorum.
Kullanmıyorum ve eleştiriyorum. Dilerse kullanıcılara da reklam getirebilir ve desteklerim.

İllaki izi bulunacak ve yaptığı suç. Nasıl insanlar bulunuyor. Technopat'a dadanan biri çok büyük gruplardan olamaz diye düşünüyorum.
Yanlış bilmiyorsam bunları direkt IP adreslerine değil Cloudflare üzerinden atıyorlar.

Cloudflare üzerinden atıyorlar.
Aynen sorun bu olabilir. Yakın zamanda ve geciktirmeden geçiş sağlanırsa biz kullanıcılar için güzel olur. Desteğe de ihtiyaç varsa kullanıcılar olarak da yardım ederiz parasal sıkıntı gibi.

Kullanmıyorum ve eleştiriyorum. Dilerse kullanıcılara da reklam getirebilir ve desteklerim.
Siz kapatıyorsunuz belki ama diğeleri?

Garip olan neden bir anda böyle çıkıştınız?

Siz adblock kullanmıyorsanız sizi ilgilendiren ne? Ben kullanmayan kişilere dedim.

İllaki izi bulunucak ve yaptığı suç. Nasıl insanlar bulunuyor. Technopata dadanan biri çok büyük gruplardan olamaz diye düşünüyorum.

DDoS saldırıları diğer saldırılar gibi değil. Aslında teknik olarak saldırı bile değil. Çok kısa bir zamanda, çok büyük bir kitle senin sitene erişmeye çalışıyor ve siten bunu kaldıramayıp, kendini korumaya alıyor.

İnternete bağlanan her cihaz, DDoS saldırısına katılabiliyor. Ve bunu para karşılığı yapan, paravan şirketler var. Birkaç Euro'ya bir siteyi anlık olarak kilitleyebiliyorsunuz. Yani burada asıl amaç sitenin ve kullanıcıların canını sıkmak. İşin güvenlik boyutunda derin bilgiye sahip birisi değilim, o konuda bilgili arkadaşlar konuya dahil olsa daha iyi olur belki. Ama durum bu.

9900K olayı, çekirdek başına lisansla alakalı. Bunun DDoS'da pek bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Bir noktada siten kilitlenmese bile siteye ayrılan bant genişliği kilitlenebiliyor.

Aynen sorun bu olabilir. Yakın zamanda ve geciktirmeden geçiş sağlanırsa biz kullanıcılar için güzel olur. Desteğe de ihtiyaç varsa kullanıcılar olarak da yardım ederiz parasal sıkıntı gibi.

Sorun CF değil. CF zaten seni DDoS'a karşı koruyan sistem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…