Technopat Three sistem format atarken mavi ekran veriyor

zformenos

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi aksamla. R bugün Technopat Three sistemim geldi İtopya'dan. Mavi ekran verdi. Format atayim dedim. Format atarken de surekli mavi ekran veriyor. Her seferinde farkli hata kodu cikiyor. 3 4 adet hata kodu aldim. Nerede yanlış yapiyorum acaba? Yardimci olabilecek var mi?

Hocam yardımcı oluruz olmasına da hiç bir ayrıntı vermemişsin ki. "Format atarken mavi ekran veriyor." konu bundan ibaret. Nasıl format atmaya çalıştın? ISO'yu nereden indirdin? USB'ye nasıl yazdırdın? Tam olarak hangi aşamada hata aldın?

Merhaba,

Mesela bende yeni sistemimde mavi ekran hatası alıyorum, mavi ekranda alınan hata CryPTO_LIBRARY_INTERNAL_ERROR bu idi ve işlemci ile bilgi bir hata idi, İtopya'ya götürdüm cihazı 2 gün sonra yeni işlemci ile geri teslim ettiler, sorunum düzledi biraz daha fazla detay ile daha yardımcı oluruz

Merhaba,

Mesela bende yeni sistemimde mavi ekran hatası alıyorum, mavi ekranda alınan hata CryPTO_LIBRARY_INTERNAL_ERROR bu idi ve işlemci ile bilgi bir hata idi, İtopya'ya götürdüm cihazı 2 gün sonra yeni işlemci ile geri teslim ettiler, sorunum düzledi biraz daha fazla detay ile daha yardımcı oluruz
IRQL NOT LESS OR EQUAL , KERNEL SECURITY CHECK FAILURE, SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED, EXCEPTION ON INVALID STACK ,

Bu hataların hepsini aldım sistem ilk geldiğinde windows kuruluydu açtım birr 10-15 dakika sonra mavi ekrana düştü cihazınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerrekiyor diye başladı. Biraz araştırdım herkes formatla düzeliyor yazmıştı format attım devam etti. Sonrasında tekrrar format dedim bu sefer format sırasında sürekli bu yazdığım hataları vermeye başladı.

Hocam yardımcı oluruz olmasına da hiç bir ayrıntı vermemişsin ki. "Format atarken mavi ekran veriyor." konu bundan ibaret. Nasıl format atmaya çalıştın? ISO'yu nereden indirdin? USB'ye nasıl yazdırdın? Tam olarak hangi aşamada hata aldın?
hocam alttaki yoruma biraz daha detaylı yazdım. Windowsun kendi sitesinden en güncel sürümü usbye yazdırdım rufus ile. Öyle denedim eski sistemimde her zaman attığım gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı