Technopat üye gözlemi

Öncelikle her insanın bilgisi değişir. Ve her insan bilgili olduğu konularda yazar. Bilgisiz olduğu konuya yazıp neden riske atsın konu sahibini? Mesela yanlış bir bilgi verecek adam ve konu sahibi bu yanlış bilgiden ötürü yanlış bir iş yapacak.

Bu forumda herkes ilgi alanına göre yazar bunu anlayın artık. İnsanları aşağılamayın. Sistem önerisinde bulunabilirler ama sistemsel bir sıkıntı hakkında konu açıldığında oraya yazmadığı için bilgisiz birisi olmuyor. Kusura bakmayın ama saçmalamışsınız.

Konu sahibi, burada saçma konu açacağına rapor oluşturup at artık da bakayım.
Eki Görüntüle 845905

Vay be 😮😮 Yahu abi sen tam bir hacker çıktın. İşlem hareketlerimi falan nasıl da bulup böyle beni afişe ettin? Senden korkulur vallahi. Hadi o konudaki sorunumu bir çöz de seni görelim hele.

Vay be 😮😮 Yahu abi sen tam bir hacker çıktın. İşlem hareketlerimi falan nasıl da bulup böyle beni afişe ettin? Senden korkulur vallahi. Hadi o konudaki sorunumu bir çöz de seni görelim hele.
Çok biliyorsanız kendiniz çözün. Sorununuz çözülmediği zaman yaygara çıkartmanız kişiliğinizi belli ediyor açıkçası. Kimse sizin sorununuzu çözmek zorunda değil.
Burası bir forum kimseye böyle davranamazsınız.

Vay arkadaş konuda yazdığım gibi sistemsel ve sıkıntılı bir konu açsam bu kadar mesaj yazan olmazdı. Çözüm odaklı üyelere saygılarımı sunuyorum kendilerinden özür diliyorum.
Katılıyorum. Moderasyon ve yönetim ile ilgili değişimler oldu gördüğüm kadarı ile ama onun da sebebini biliyorum. Neyse birazdan moderatörler gelir kilitler konuyu. 😁

Konunun kapatılması için rapor gönderdim ama uygun bulmadılar ve kapatmadılar.
Eleman sorununa çözüm bulamayınca sinirlenmiş, gitmeyin üstüne :D.

Burası bir platform ve sadece teknik konulardan ibaret olmayan bir platform. Herkes istediği gibi takılabilir, sorgulamak üyesinden yöneticisine kadar kimseye düşmez.

Ya arkadaş üyelerin sayfalarına girip işlem geçmişini böyle bulabilen nadide hacker arkadaşlardan birisi de sensin. Senin gibi hacker arkadaşları burada aranan sorunları sergilemek yerine o konu başlığı altında çözüm üretirken görmek isterdim.

Vay arkadaş konuda yazdığım gibi sistemsel ve sıkıntılı bir konu açsam bu kadar mesaj yazan olmazdı. Çözüm odaklı üyelere saygılarımı sunuyorum kendilerinden özür diliyorum.

Konunun kapatılması için rapor gönderdim ama uygun bulmadılar ve kapatmadılar.

Ya arkadaş üyelerin sayfalarına girip işlem geçmişini böyle bulabilen nadide hacker arkadaşlardan birisi de sensin. Senin gibi hacker arkadaşları burada aranan sorunları sergilemek yerine o konu başlığı altında çözüm üretirken görmek isterdim.
Rapor bekliyorum.

Geri
Yukarı