Technopat üye gözlemi

Sosyal'de her üyenin bilgisi olduğu kategoriler farklılık gösteriyor. Dün bir oyun teknik destek konusu açmışsınız. 2 kullanıcı, sizden rapor paylaşmanızı istemiş fakat ısrarla rapor paylaşmıyorsunuz. Bu durumda, üyeler sorununuzu nasıl çözebilir? Eğer konunuzun çözüme kavuşmasını istiyorsanız rapor paylaşmalısınız. Konuyla ilgilenmeyip sorununuzun çözülmesini beklemeniz, üstüne bir de böyle bir konu açmanız çok saçma.

İlgili konu: Steam Cities Skylines açılmıyor
Sonra boş insan, boş forum oluyoruz. Kendisini rapor isteyip sıkıştırınca da sildim diyor.

Burada mesaj sayısı artınca bize bir faydası oluyor mu?

Hiçbir şey olduğu yok. Karşılıklı bilgi paylaşımı, sorunları çözerken bir yandan kendimizi de geliştirdiğimiz, kafa dağıtmak için kullandığımız bir forum. Çogu kişinin benimle aynı düşündüğünden eminim. 20, 30K mesajı olanlar var dersen, evet var. Yillardir üye olduğun yere minimum 15, 20 dakika ayırsan her gün 10-15 mesaj atarak senin de çok mesajın olabilir. Dediğim gibi çok mesaja sahip olmanın sana bir faydası yok. Önemli olan o kadar mesaj atarken birilerinin sorununa faydan dokundu mu? Burada olmak için illa yardım etmeye de gerek yok. Yeni şeyler öğrenin, ortaya fikirlerinizi atın.
Insanlar senin birikimine, tecrübelerine saygı duyar. Ego için mesaj atanlar bile yardımcı oluyor, kimseye zararı olmadığı sürece isteyen istediğini yapabilir. Büyük gazla ne mesajlar kasıp da hevesi geçince bırakanlar oldu.

Gün içinde ara ara uğrayıp kafa dağıtmak için girdiğim yerde, senin gibi kaostan beslenip ilgi odağı olanlar yüzünden sıkmaya basladi beni, gücenmek yok.

Foruma sorun çözme kategorisi lazım aslında, konu dışı kategorisinin bitki örtüsü bu konularla doldu. Sevgilimden ayrıldım konularını aratır oldunuz bana.

Sosyal'de her üyenin bilgisi olduğu kategoriler farklılık gösteriyor. Dün bir oyun teknik destek konusu açmışsınız. 2 kullanıcı, sizden rapor paylaşmanızı istemiş fakat ısrarla rapor paylaşmıyorsunuz. Bu durumda, üyeler sorununuzu nasıl çözebilir? Eğer konunuzun çözüme kavuşmasını istiyorsanız rapor paylaşmalısınız. Konuyla ilgilenmeyip sorununuzun çözülmesini beklemeniz, üstüne bir de böyle bir konu açmanız çok saçma.

İlgili konu: Steam Cities Skylines açılmıyor

Sorunu çözdüm. Oyunu silip tekrar satın aldım.

Geri
Yukarı