Technopat üyelerinin tuttuğu futbol takımları

Takım tutmuyorum bence 22 kişi bir topun peşinden koşuyor ama Türkiye maçlarını izlerim.

Son düzenleme:
Ölümüne Beşiktaşlıyım. Süperlig'de ki diğer hiçbir takımı da sevmiyorum. Takip ettiğim liglerdeki diğer takip ettigim takımlar. Genelde çoğu maçlarını izlerim. :D

Real Madrid, Tottenham Hotspur, Benfica, Borussia Dortmund, Ankaragücü.
Bende koyu Galatasaraylıyım ama beşiktaş ı severim hatta bu sene şampiyon olmasını da istiyorum. Senin gibiler yüzünden futboldan soğuyorum. Yeri gelir karşı takımı alkışlamayıda bilmeli insan.

Kırmızı Ay-Yıldız'lı bayrağımızın rengidir. Sadece Türk bayrağı arması Beşiktaş kulubümüzde vardır.
Gelipte buradan laf sokmaya çalışma.
Kusura bakmayın hocam ama ben mi arma göremiyorum bir tek? Her takımın Türk bayrağına sahip forması vardır. Lütfen bunu sadece Beşiktaş'a özgüymüş gibi lanse etmeyin. Lanse etmeyin çünkü küçük çocuk durumuna düşüyorsunuz.

Ek olarak kimse kimsenin tuttuğu takıma karışamaz, yok erkek adam renkli tutmaz vs. Geçin bu işleri. Bu tip işlerle takım tutuyorsanız hiç tutmayın daha iyi.

Konu dışına çıkmak istemediğimden dolayı da bende kendi tuttuğum takımı söyleyeyim, Galatasaray. Ama biraz tutmak için tutsam da ama biraz sürekli maçlarını seyretmesem de bu takıma sempati duyuyorum. En azından yurt dışında gerçekten gurur duyulabilecek bir takım.

Kusura bakmayın hocam ama ben mi arma göremiyorum bir tek? Her takımın Türk bayrağına sahip forması vardır. Lütfen bunu sadece Beşiktaş'a özgüymüş gibi lanse etmeyin. Lanse etmeyin çünkü küçük çocuk durumuna düşüyorsunuz.

Ek olarak kimse kimsenin tuttuğu takıma karışamaz, yok erkek adam renkli tutmaz vs. Geçin bu işleri. Bu tip işlerle takım tutuyorsanız hiç tutmayın daha iyi.

Konu dışına çıkmak istemediğimden dolayı da bende kendi tuttuğum takımı söyleyeyim, Galatasaray. Ama biraz tutmak için tutsam da ama biraz sürekli maçlarını seyretmesem de bu takıma sempati duyuyorum. En azından yurt dışında gerçekten gurur duyulabilecek bir takım.
Buyurun bakın bakalım. Her takımın armasında Türk bayrağı yok. Formaya ayrı bir Türk Bayrağı koyuyorlar. Ayrıca isteyen istediği takımı tutsun. İçimizdeki Beşiktaş sevgisini kimse bilemez. Skorlara, kupalara bağlı değildir. Başka takımları tutacağıma aklımdan bir sayı tutarım daha iyi. Beşiktaş babamdan kalan miras değil oğluma olan borcumdur.

@BatuhanBerk hiçbir Beşiktaş'lı Ankaragücü'nü tutmaz. 1992-1993 sezonundan ötürü.

uploadfromtaptalk1451927301639.jpg

Buyurun bakın bakalım. Her takımın armasında Türk bayrağı yok. Formaya ayrı bir Türk Bayrağı koyuyorlar. Ayrıca isteyen istediği takımı tutsun. İçimizdeki Beşiktaş sevgisini kimse bilemez. Skorlara, kupalara bağlı değildir. Başka takımları tutacağıma aklımdan bir sayı tutarım daha iyi. Beşiktaş babamdan kalan miras değil oğluma olan borcumdur.

@BatuhanBerk hiçbir Beşiktaş'lı Ankaragücü'nü tutmaz. 1992-1993 sezonundan ötürü.

Ben Beşiktaş'ı sevip desteklediğim kadar kimseyi, hiçbir takımı ne seviyorum ne destekliyorum zaten. Ankara'da yaşadığım için hafta sonları denk gelirse 19 Mayıs Stadyumunda maçlarını izlemeye gidiyoruz arkadaşlarımla. En azından Osmanlıspor gibi tribün'ün de mehter marşı açmıyorlar sabah akşam.

Bende koyu Galatasaraylıyım ama beşiktaş ı severim hatta bu sene şampiyon olmasını da istiyorum. Senin gibiler yüzünden futboldan soğuyorum. Yeri gelir karşı takımı alkışlamayıda bilmeli insan.

Karşı takım Barcelona falan olsa alkışlanır da, sahada gram futbol yok iken çıkıp 90. dakika'da rakip kalecinin ellerini toptan çekerek kazanıldığı maçları olan takımı desteklemem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı