Technopat ve Level' daki sorular

Mehmet Akif

Hectopat
Recep abi, sen Level dergisinin donanım bölümünün editörüsün. Orada yazan soruların aynısını burada Burak Alkan sana sormuş ve sen de dergideki cevapların aynısını yazmışsın. Bunu açıklar mısın?

Daha önce açıklamıştım ama yine de açıklayayım. Öncelikle ben LEVEL Donanım Editörü değilim artık. Technopat Yazı İşleri Müdürü'yüm. Künye'de görebilirsin.

LEVEL sorularını forumda kendim sorum kendim cevaplamak istemiyorum saçma bir görüntü olacağı için. Burak'a yolluyorum soruları. Burak soruyu yapıştırınca foruma ben de zaten LEVEL okurlarına yollamış olduğum cevabı altına yapıştırıyorum.

Amaç aynı soruyu soracak insanların Google/Yandex araması yaparak çözüme ulaşması.

Daha önce açıklamıştım ama yine de açıklayayım. Öncelikle ben LEVEL Donanım Editörü değilim artık. Technopat Yazı İşleri Müdürü'yüm. Künye'de görebilirsin.

LEVEL sorularını forumda kendim sorum kendim cevaplamak istemiyorum saçma bir görüntü olacağı için. Burak'a yolluyorum soruları. Burak soruyu yapıştırınca foruma ben de zaten LEVEL okurlarına yollamış olduğum cevabı altına yapıştırıyorum.

Amaç aynı soruyu soracak insanların Google/Yandex araması yaparak çözüme ulaşması.

Level' dan niye ayrıldın Recep abi? :(

- - - Güncellendi - - -

Peki kim bakıyor o bölüme? Recep abi ne yaptın ya. :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı