Technopat ve TurkNet röportajında neden zam sorusu sorulmadı?

Enis00

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün sanırım röportaj oldu sanırım tecnophat ve TurkNet arasında. Benim sorum neden tecnophat TurkNet'e “neden zam olmayacağı sözü verilirken zam oldu”. Ben bu soruyu bekliyordum ama maalesef sorulmadı, bence Tecnophat'ın yaptığı açık şekilde yandaşlık. Zaten büyük ihtimal bu konu da onaylanmayacak. Eğer onaylanırsa yukarıda yazdığım bir bilgi yanlış ise beni düzeltirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün sanırım röportaj oldu sanırım tecnophat ve TurkNet arasında. Benim sorum neden tecnophat TurkNet'e “neden zam olmayacağı sözü verilirken zam oldu”. Ben bu soruyu bekliyordum ama maalesef sorulmadı, bence Tecnophat'ın yaptığı açık şekilde yandaşlık. Zaten büyük ihtimal bu konu da onaylanmayacak. Eğer onaylanırsa yukarıda yazdığım bir bilgi yanlış ise beni düzeltirseniz sevinirim.

Sorsunlar da sponsorlukları ve para akışları kesilsin değil mi?

Sorsunlar da sponsorlukları ve para akışları kesilsin değil mi?

Bunu gören Recep Baltaş:

unknown-4.png

En sonki video Technopat'a yakışmadı Recep hocam.

Bir özeleştiri yapmam lazım burada. Ben de zam sonrası yapılan röportajlara karşıyım ve bundan sonra zam sonrası röportaj taleplerini geri çevireceğim.

@Recep Baltaş hocam bence de geri çevirmeniz lazım. Yanlış anlamayın kesinlikle ama sitenizin bir adı var ve bir firma yüzünden de adınıza laf gelmesin.

Ali Güngör'ün bu konusu 39'a yakın beğenmeme ifadesi aldı. Daha önce hiçbir konunuzun bu kadar beğenmeme ifadesi aldığını hatırlamıyorum.

Bir özeleştiri yapmam lazım burada. Ben de zam sonrası yapılan röportajlara karşıyım ve bundan sonra zam sonrası röportaj taleplerini geri çevireceğim.
Technopat'ın kirletilmesine izin vermediğiniz için teşekkürler hocam. Biliyorum forumdan söylemiştiniz fikirlerinizi ama sponsor olayından dolayı kanalda diyemiyordunuz. Takip ediyor olacağım.

Sponsor olayına bir şey söyleyemem. YouTube'da sponsor olduğu kanallar da turknetin olumlu yanlarını sayıp olumsuz yönlerini es geçiyorlar. Ancak bu konular son kullanıcıyı zaten etkilememeli. Biz sponsor olduğunu biliyoruz sonuçta. Aynı hizmeti veren diğer firmalarıda biliyoruz fiyatları kontrol edip istediğiniz firmaya anında geçebilirsiniz. Ben turknetten farklı firmaya taşındım artık 120₺ ödüyorum. Başvuru yaptıktan sonraki gün geçiş işlemim tamamlandı. Bu kadar zahmetsiz kolay taşıyabiliyoruz madem ve bire bir aynı hız ile hizmeti alıyoruz neden fazla para ödeyelim?

Not: Kendi fiber alt yapım için konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı