TurkNet’ten 10 Ay Sabit Fiyat Avantajı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
TurkNet'ten 10 Ay Sabit Fiyat Avantajı

Artık her evin bir ihtiyacı haline gelen internet hizmeti, evlerimize internet servis sağlayıcı operatör şirketler tarafından ulaştırılıyor. En temel tanımıyla internet servis sağlayıcı, interneti elde etmenizi sağlayan kuruluşlardır. Ülkemizde birden fazla servis sağlayıcı türü var. Yerel sağlayıcı olan Türk Telekom, xDSL ve fiber internet altyapısını özel internet servis sağlayıcılara kiralayarak kendi paketlerini oluşturmalarına izin veriyor. Bunun […]

Devamı: TurkNet’ten 10 Ay Sabit Fiyat Avantajı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

TurkNet zamı sonrası böyle bir haber görünce şaşırmadım diyebilirim. En basitinden 40 Mbps alan adam da aynı parayı ödüyor, 80 Mbps alan adam da aynı parayı ödüyor. Adalet mi bu?

TurkNet Türkiye'deki internetin gelişmesi için birçok çalışma yaptı kendim kullanmıyor olsam da bu sebeple mevcut operatörlerden daha iyi konumda olmasını tercih ederim fakat diğer servis sağlayıcılarını eleştirdiğimiz gibi TurkNet'i de eleştirmemiz gerekiyor. Ekonomik kriz ve port ücretleri diğer operatörleri de etkilediği halde daha uygun tarifeler sunabiliyorken TurkNet bunu tercih etmiyor tek fiyat politikası bugünün şartlarını karşılamıyor. Herkes yüksek hızda internet alamazken yüksek fiyat ödemek durumunda bırakıyorlar. Ayrıca zam yapıp toplu ödemede indirime gitmeleri de bir lütuf değil.

TT ve Kablonet 24 ay taahhüt suanrken fiyat avantajı da kalmadıktan sonra Gigafiber kullananlar hariç Türknet'in hiçbir albenisi kalmadığının ilanı sanırım bu haber.

Sponsorluk anlaşmanız var anlıyoruz ama size olan güvenimizi kaybettirecek tarzda haber adı altında reklam yapıyorsunuz. Sözlerini bozarak fiyata zam yapıyorlar. Stabil hizmet alınacağının garantisi olmadan kullanıcılar neye güvenerek ön ödeme yapsın? Verdikleri sözü tutamayan bir firmaya güvenerek önden ödeme yapılmayacağını düşünüyorum.

Sponsorunuz anlıyoruz ancak verdikleri sözü tutamayan resmen kullanıcı ile dalga geçer gibi fiyat artışı yapan ve müşterileri bile olmamama rağmen beni bile bu kadar sinir etmeyi başaran bir firmayı "haber" başlığı altında övmeyi bıraksanız en azından?

Geri
Yukarı