Technopat Wallpaper Çalışması

@Shimada Sensei Hop, artık buradalar :)

1.png

2.png

@Danotella Illustrator üzerinde yapıldı. Görseli birkaç yerde daha paylaştığım için maalesef kaynak dosyayı veremiyorum. Paylaşsam bile yazıyı değiştiremezsiniz, yeniden yazının tasarımını yapmanız gerekiyor.

@351633 Sade tasarımlar seviyorum, genelde çalışmalarımda bu şekilde.

Diğer yorum yapan arkadaşlara da teşekkürler.

Eki Görüntüle 1011452
Eki Görüntüle 1011453

@Danotella Illustrator üzerinde yapıldı. Görseli birkaç yerde daha paylaştığım için maalesef kaynak dosyayı veremiyorum. Paylaşsam bile yazıyı değiştiremezsiniz, yeniden yazının tasarımını yapmanız gerekiyor.

PSD Olarak paylaş sen :D.

Eki Görüntüle 1011452
Eki Görüntüle 1011453

Hocam eğer ücretli olmayacak ve seni meşgul etmeyecekse bana da bir "BACKDOOR" yazan tasarım yapabilir misin? Gerçekten ücretli olup olmadığını bilmediğimden soruyorum. Tabii seni de meşgul etmesini istemem. Yaptığın tasarım çok hoşuma gitti, bana da bir tane yaparsan çok memnun kalırım. Son olarak bu yaptığın tasarım intro da kullanılabilir mi? Ben bu işlerde çok yeniyim de bana yardımcı olursan çok sevinirim 😇. İyi forumlar, saygılar.

Gözü yormuyor ve sade güzel bir tasarım.
Ancak kenardaki siyah ekran yerine 3B tek renk resim koyabilirdiniz.
Yine de elinize sağlık.

Hangi program ile yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı