Technopat Web Arayüz çalışması v2

Beğenmedim deyip geçebilirsin. Yazdığın şey bir tık aşağılarmış gibi kaçıyor bence.

Kimin nasıl algıladığı umurumda değil, konu sahibi arkadaşın ilk tasarım çalışmasıysa buna göre tavsiyelerde bulunacaktım. Bir tasarımcı olarak hiç beğenmedim ve buna yalandan beğendim diye yorum yaparsam konu sahibi hiç kendini geliştirmeden insanlar böyle de beğeniyor diyerek böylesine kötü tasarımlar ile yoluna devam edecekti. Tasarım işi diğer işlere nazaran olumsuz yorumların kabullenilmesi gereken bir iştir.

Kimin nasıl algıladığı umurumda değil, konu sahibi arkadaşın ilk tasarım çalışmasıysa buna göre tavsiyelerde bulunacaktım. Bir tasarımcı olarak hiç beğenmedim ve buna yalandan beğendim diye yorum yaparsam konu sahibi hiç kendini geliştirmeden insanlar böyle de beğeniyor diyerek böylesine kötü tasarımlar ile yoluna devam edecekti. Tasarım işi diğer işlere nazaran olumsuz yorumların kabullenilmesi gereken bir iştir.
Sana beğenmesen de yalancıktan beğendim de diye bir şey demedim zaten. Sen uydurdun şu an.

@JohnConstantine

Profesyonel bir tasarımcı değilim fakat boş zamanlarımı bu yönde değerlendirmeyi seviyorum. Bir tasarımcı olarak sizin anlamanız gerektiğini düşündüğüm şey benim hoşuma gitmedi, şurası şöyle olabilirdi deyip geçebilirdiniz. Yaptığınız söylemleri çok umursamadım, sonuçta ilk defa başıma gelmiyor. Herkes her çalışma türünü sevecek değil.

Söylemlerinizden sonra biraz çalışmalarınıza baktım, bayağı iyi çalışmalarınızın olduğunu düşünerek ama biraz hayal kırıklığına uğradım. Bu söylemleri söyleyen birinin uçak kaldırması düşüncesi oluşmuştu ben de.

Neyse uzatmaya gerek yok, üstüne fazlaca yoğunlaştığım işleri zaten bu şekilde açık olarak buraya koymam. Amacım sadece pratik ve fikir almaktı, konu bazı yorumlarda fazlaca farklı yerlere gitti, konuyu dağıtmadan gelebilecek her türlü yoruma açığım, iyi Sosyal'ler.

Geri
Yukarı