Technopat X570 Test Sistemi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
technopat-test-sistemi-2020-sonu-2021-basi-amd-rog-technopat-1920x1071.jpg

Technopat test sistemi nedir? Merak edenler için 2020 Sonu, 2021 başı yeni test sistemimizi topladık. AMD işlemci ve ASUS ROG anakart, soğutma, güç kaynağı kombosu ve diğer bileşenler listede… Ryzen 5950X işlemci, ASUS ROG Crosshair VIII (8) Dark Hero anakart temelli bu test sisteminde yeni ekran kartı testleri yapacağız. Bu yüzden ilk kart olarak AMD […]

Devamı: Technopat X570 Test Sistemi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Aklıma 2015'deki X99 test sistemi geldi. Aradan 5 sene mi geçmiş?

Test sistemleri biraz da sembolik ya. Bence en çok kullanılan GTA V'yi test ettikleri sistemdi, çok iyi hatırlıyorum o zamanları. :D Ofiste ne kadar kart varsa GTA V için test etmişlerdi. :D

Test sistemleri biraz da sembolik ya. Bence en çok kullanılan GTA V'yi test ettikleri sistemdi, çok iyi hatırlıyorum o zamanları. :D ofiste ne kadar kart varsa GTA V için test etmişlerdi. :D.

O zamanları özlüyorum. Özelikle de ne kadar R7, R9 kart varsa hepsinin testini yapmışlardı.

Geçen gün yeni test sisteminin toplanacağı açıklanmıştı. Hızlı bir şekilde gelişme yaşanması yerinde olmuş.

Bence 5 NM Ryzen, DDR5, USB4, PCle 5.0 gibi şeyler çıkınca bu sistem de eskimiş gibi olacak. Bir kez daha yeni ekran kartı serisi de çıkınca da sil baştan toplamak zorunda kalacaksınız gibi :)

@Ali Güngör testler için RAM'leri 3800MHz CL16 olarak kullanmanız daha iyi olmaz mı? TPU'nun testlerinde o şeklide görüyorum, kıyaslama açısından daha iyi oluyor.
1607764561507.png

Kaynak:

Yeni konular

Geri
Yukarı