Technopat Test Pilotları Arıyor!

Bugün Technopat ofisinde çok güzel zaman geçirdik. Recep Baltaş ve Ali Güngör ile canlı canlı sohbet ettik, test yaptık, kamera karşısına geçtik. Son bomba ise şu oldu:

z3CkvEH.jpg

Öncelikle bizi ağırladıkları, sohbet ettikleri, kendileriyle tanışma fırsatı sundukları, ardından bu güzel hediye için tüm Technopat ekibine ve ASUS'a teşekkür ediyorum. Umarım tekrar görüşürüz.
Benim bilgisayarımda ses kartı bile yok. :(
Allah herkesin gönlüne göre versin.

Buradan İstanbul 1455 km. İşte kısmet olursa 19 Mayısta İstanbul'a geleceğim. İlk iş ziyaret etmek!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de isterim, ama ses kartı değil. :) Asus serisi mouse pad olursa iyi olur. :) Bu arada teste katılan arkadaşları boş göndermediğiniz, yani hediye ile mutlu ettiğiniz için almamış olsak da Technopat'a teşekkür ediyorum.

Ses kartını satmak isteyen varsa özel mesaj atabilir. :D

Şaka yapıyorum canım, hafta sonu veya çok erken saatte olmadığı sürece etkinliklere katılabilirim ancak etkinliğin başlangıç saatinde işte olduğum için kısmet olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence haftasonu gelecek arkadaşlar için de etkinlik yapılmalı. Mesela ben haftasonu gelebilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı