Technopat yeni mesajlarda problem

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Hangi kategori bulamadım, kusura bakmayın da, ekte bıraktığım gibidir. Bu sorun bende çok yaşanıyor. Bazen aynı kısımda 5-6 tane eski mesaj/konu gözüküyor. Sadece bildirmek istedim. Belki çözüme kavuşturmak istersiniz. Teşekkürler.

resim_2021-06-24_234413.png

Hocam adı üstünde "yeni mesajlar". Yani o konuya yeni bir mesaj geldiğini gösteriyor, konunun açıldığı tarih farketmeksizin.

Hata değil. "Yeni mesajlar" kısmı ile "Yeni konular" kısmı birbirinden ayrıdır.

Bir konuya (ne zaman açıldığı fark etmez) yeni mesaj yazdığınızda, o konuyu ana sayfadaki "Yeni mesajlar" kısmında öne çıkartmış oluyorsunuz. Aynı şekilde açtığınız konuda "Öne çıkar" butonunu kullanarak konuya yazılan son mesajı "Yeni mesajlar" kısmında başta seyredecek şekilde öne çıkartma imkânınız bulunuyor.

@SEFABRUZZI "Öne çıkar" yapılmış olabilir. Nereden anladınız ki o zamana ait bir mesaj olduğunu?

Bahsettiğiniz konuda yeni mesaja baktığınızı sanıp aslında eski sayfalara bakarak sırasını karıştırmış olabilir misiniz?

@SEFABRUZZI "Öne çıkar" yapılmış olabilir. Nereden anladınız ki o zamana ait bir mesaj olduğunu?

Bahsettiğiniz konuda yeni mesaja baktığınızı sanıp aslında eski sayfalara bakarak sırasını karıştırmış olabilir misiniz?
Hayır hocam çok eminim. Geçen orada karşıma çıkan bir konunun son mesajına gittim ve gördüm, eminim.

Geri
Yukarı