Technopat yönetici kadrosuna ücret ödüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet soru basit: Technopat, bünyesinde barındırdığı editör, moderatör kadrosuna yaptıkları iş karşılığı bir ücret ödüyor mu? Yoksa yönetici kadrosunda görevli kişiler "adımız, şanımız, namımız yürüsün, paraya gerek yok" diyerek mi hareket ediyorlar? Eğer böyleyse bu çok saçma değil mi? Yani şöyle düşünün, gününüzün bir kısmını Technopat'a ayırıyorsunuz ve karşılığında hiçbir ücret almıyorsunuz tek beklentiniz isminizin internet aleminde tanınması... Technopat'ta görev almanın bir mağazada çalışmaktan bir farkı yok diye düşünüyorum. Bu bir sorumluluk ve ciddi bir emek. Eğer ücret alınmadan bu sorumluluk alınıp emek harcanıyorsa cidden çok yazık. Ben olsam yapacağım iş karşılığında ne kadar ücret alacağıma bakardım. Yoksa kullanıcı adımın üç beş kişi tarafından hatırlanması için bu işlere girişmek çok büyük mantıksızlık ki bu özgeçmişe eklenebilecek bir deneyim de değil...
Teşekkürler.

"Yok be oğlum" ne parası (!) 🤣

375643

Ne kadardır bilmesem de ücret alıyorlar. Cevapta belirtilmiş zaten. Olaya neden ismin anılması olarak bakıyorsun bilmiyorum. Yönetici olmayan kişiler de burada vakit harcıyorlar. Yöneticilerden daha çok vakit harcayan kullanıcılar olduğuna eminim. Sokakta yardıma muhtaç birini görünce önce gidip "Geralt" gibi ücreti mi konuşuyorsun?

Ben ilk defa Mod olacaklara özel para sayma makinası yolluyorlar, diye biliyorum. Artık yöneticileri sen düşün. 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim çoğu forum sitelerinde veya diğer bölümlerde görev yapana ücret ödeniyor ki bunu herkes bilir. Buraya büyük emek veriliyor zaten emeklerinin hakkını alıyorlar. Zengin de değiller o kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı