Technopat YouTube kanalındaki inceleme hatası

BelirsizBirisi

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Xiaomi Redmi Note 7 incelemiş. Videoda anlattığına göre Cihaz MIUI 10 kullanılıyor ona da Android 9 eşlik ediyor demiş. Şu an telefon MIUI 11 ve Android 10 kullanıyor. Bu ayın sonunda ise telefona MIUI 12 güncellemesi gelecek.

Videoda telefonun altındaki hapörlörlün bulunduğu yerin sol tarafındaki yerin süs amaçlı olduğunu söylemiş. Orası da süs değil mikrofon. Böyle saçma bir incelemeyi Tecnophat'tan beklemezdim. Videonun like aldığının 4/1 oranında disslike alması da konuyu destekler nitelikte.

Son düzenleme:
Birkaç hata olabilir bu gayet normal. Telefonun kullanıcıları sanırım telefonlarının kötü özellikleri belirtildiğinde aşırı sinirleniyor. Ahize sorunuyla ilgili gereksiz yorumlar gördüm.
Normalde telefonda o delikler hoparlör deliğidir. Eğer altında hoparlör yoksa süstür. Cihaza güncelleme gelmemiş veya unutulmuş olabilir, bunu normal bir şekilde belirtebilirsin.

Birkaç hata olabilir bu gayet normal. Telefonun kullanıcıları sanırım telefonlarının kötü özellikleri belirtildiğinde aşırı sinirleniyor. Ahize sorunuyla ilgili gereksiz yorumlar gördüm.
Normalde telefonda o delikler hoparlör deliğidir. Eğer altında hoparlör yoksa süstür. Cihaza güncelleme gelmemiş veya unutulmuş olabilir, bunu normal bir şekilde belirtebilirsin.
Telefonun kullanıcısı değilim, daha normal nasıl bir şekilde belirtmem gerekirdi? Bu videoyu gereksiz teknoloji kanallarından görsem şaşırmam. Tecnophat'tan bu vidoyu izlemek şaşırttı beni.
İnceleme ürünü olduğu için olabilir mi?
Telefonun 64GB olan versiyonunu arkadaşım kullanıyor, telefon kutusundan Android 9 ve MIUI 10 yüklü olarak çıkıyor. Mı hesabını giriş yapınca MIUI 11 ve Android 10'a kendini yükseltiyor telefon. İnceleme ürünü olması yanlış bilgi verilmesini gerektirmez.

Birkaç delikten oluşan kısmın sadece bir noktası mikrofon için kullanılmakta. Geri kalanı süs demek yanlış olmaz.

Ayrıca Android cihazların bir modeline aynı anda gelmiyor. Mesela Hindistan için Android 10 gelmiş iken Türkiye için gelmemiş olabiliyor.
En son Avrupa ROM'una geldi Android 10, bununla beraber tüm Redmi Note 7'ler Android 10 kullanmaya başladı. Bu şekilde mantık yürütecek isek, Hindistan ROM'una sahip telefonlar şu an MIUI 12 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı