Technopat YouTube videolarında "bu video kullanılamıyor" hatası

Bahsettiğiniz sorun, videoyu yayınlayan kişinin başka sitelere yerleştirme izni vermemiş olmasından kaynaklı. Buradaki durum farklı.

Biz bildirdik, ne zaman düzelir bilmiyorum.

XenForo'da sıkıntı var hocam, demo açıp test ettim durum aynı.
Test:
Eki Görüntüle 1114789
Lord Raiden adlı moderatörün dediğinden dolayı olabilir. Denemek için farklı bir video atayım bakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de bilmiyorum hocam, inşallah düzelir.
Umarım inşAllah düzelir hocam.
Lord Raiden adlı moderatörün dediğinden dolayı olabilir. Denemek için farklı bir video atayım bakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı hocam, değişen bir şey yok:

Ekran görüntüsü 2021-07-22 014301.png

Hiçbir video çalışmıyor, büyük ihtimalle XenForo'da sıkıntı var, başka forum servislerine bakınacağım.
Başka forum servislerinde çalışıyor.

Son düzenleme:
Hocam kafam karıştı, şimdi biriniz çalışmıyor diyorsunuz diğeri çalışıyor? Anlamadım ben bu işi.
Ben başka bir forum servisini denedim, XF'in arayüzüne benzemiyordu, bu arada gta5-mods.com sitesinden mod yüklüyordum ve bir modun fotoğraflar kısmında YouTube videosu vardı ve video çalışıyordu, anlamadım gitti.

XF kullanan bir başka forumda daha denedim, onda çalıştı. Sürüm farkından dolayı sanırım.

Değişik, demo sürümünde denediğimde çalışmıyor, anlamadım gitti.

Edit: Başka bir XenForo forum servisi olan sitesi denedim çalıştı, demoda çalışmadıydı nedense, site de mi sıkıntı var, XenForo'da mı anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişik, demo sürümünde denediğimde çalışmıyor, anlamadım gitti.

Edit: Başka bir XenForo forum servisi olan sitesi denedim çalıştı, demoda çalışmadıydı nedense, site de mi sıkıntı var, XenForo'da mı anlamadım.
Garip bir vaziyetin içindeyiz, hayır olsun...

Geri
Yukarı