Technopat'a Tavsiyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

21Kıray

Hectopat
Daha fazla  
1. Üyeler ne kadar ceza aldıklarını konu açmadan öğrene bilsin. (örneğin alınan cezalar) gibi.
2.Technopat'ın televizyonda reklamını yapın. Malumunuz Türkiye'de en çok ziyaret edilen 3. teknoloji sitesisiniz. En çok ziyaret edilen olmak istiyorsanız ve yeterli bütçeniz varsa televizyonlara reklam verebilirsiniz. Önerdiğin kanallar: Fox, ATV, KanalD vs.
3. Technopat Minecraft sunucusu açılsın. Twich'de canlı yayınlar yapılsın vs.

Benim de yetkililerden ricam konuyu açan gibi troller çoğalmadan önlem almaları gerekir. Belli bir seviyesi var bu forumun, düşürmeyelim kaliteyi. Konuyu açan arkadaşa da şunu söylemek istiyorum. Yanlış forumdasın trollük yapabileceğin ve gereksiz konular açabileceğin yüzlerce forum var.

1. Üyeler ne kadar ceza aldıklarını konu açmadan öğrene bilsin. (örneğin alınan cezalar) gibi.
2.Technopat'ın televizyonda reklamını yapın. Malumunuz Türkiye'de en çok ziyaret edilen 3. teknoloji sitesisiniz. En çok ziyaret edilen olmak istiyorsanız ve yeterli bütçeniz varsa televizyonlara reklam verebilirsiniz. Önerdiğin kanallar: Fox, ATV, KanalD vs.
3. Technopat Minecraft sunucusu açılsın. Twich'de canlı yayınlar yapılsın vs.
Reklam vermek mi ? Kafayı yemiş olmalısın dostum. 15 saniyelik reklama R9 295x2 alınır.

İnternet ortamında çok vakit geçiren, sosyal ağları ve teknoloji sitelerini yakından takip eden kişiler zaten pek TV izlemiyor. İzlese bile oradan bir fikir oluşturmaz. Bir teknoloji sitesine üye olmak isteyen kişi orada aradığını bulursa üye olur ve aktif olur. Reklam vererek isim sağlanmaz. Bu sebeple TV'ye reklam vermek gereksiz bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı