Technopat’ın Başbuğu kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merakımdan soruyorum @MF fidan hocam kaç yaşında bilen var mı ben profil fotoğrafındaki kişiyi kendisi sanıyordum ama değilmiş. Ama bence aşırı benziyor. 2016 yılında liseden mezun oldum 5000TL laptop önerisi diye konu açmış ve Recep abi cevap yazmış ama konu kilitlenmiş. Ben bir şey anlamadım vallahi.
yanlış anlaşılmasın sadece merakımdan soruyorum. Mikail hocam adamdır:)

Bu kadar değerli insanın arasına beni koymanız çok sevindirdi. Ben de sizin yazılarınızı severek okuyorum. Saygı duyduğum ve sevdiğim birisiniz.

Hocam özellikle siz ifadeleriniz ile gerçekten muhteşem birisiniz.
Merakımdan soruyorum @MF fidan hocam kaç yaşında bilen var mı ben profil fotoğrafındaki kişiyi kendisi sanıyordum ama değilmiş. Ama bence aşırı benziyor. 2016 yılında liseden mezun oldum 5000TL laptop önerisi diye konu açmış ve Recep abi cevap yazmış ama konu kilitlenmiş. Ben bir şey anlamadım vallahi.
yanlış anlaşılmasın sadece merakımdan soruyorum. Mikail hocam adamdır:)

ban is coming(!)

İyisiyle/kötüsüyle sanırım Mikail Fidan diyorum.

Şahsen bir üyeyi, her şeyden önce "bana iyi/kötü ne katacak?" diye düşünerekten takip ediyorum. Bu sadece teknoloji alanı değil, her alan için geçerli. Onun haricinde, insanların kendi aralarında geçen, temeli safsatalardan oluşan ve bu doğrultuda magazinleştirilmiş olan cıvık ilişkilerinden mümkün mertebe kendimi soyutlamaya çalışırım.

Doğru bulmadığım onca yanlarının yanı sıra objektif olarak düşündüğümüzde, forumu düzene sokmaya çalışan, kendi düşüncesini açık bir şekilde; çoğunluk ve statü gözetmeksizin özgürce dile getirebilen ve bu bağlamda, belli başlı niteliklere sahip sayılı kişileri göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yaptığımızda belki de koskoca forumda ilk 5'i çeken kişilerden biridir bana göre.

Kendisinin derin bilgi birikimine de diyebilecek çok bir sözümüz yok zaten.

Bazı kişilere nazaran çok daha net ve dürüst olmasına değindim. Övdüğüm falan yok. Bunları, gerçek olduğunu düşünerek tarafsızca dile getiriyorum.

Yönetici olduğu süreç içerisinde yorum yapacaksak eğer, üzerini tanımıyorum bu konuda. Bazı kişiler gibi su üzerinde bulunmayı marifet sanan ve fikirlerini, bu yönde dikkat ve hassasiyet gözetmeksizin ismine ve insanların arasındaki sözde statüsüne güvenerek işleyişe sokan kişilere nazaran onlardan farklı olarak; olgunluğunu koruyan, kötü sonuçlara potansiyel durumları yaşatacak olan tutumlara gebe standartlaşmış ve klişeleşmiş algılardan kendisini soyutlayan biri olduğunu düşünüyorum.

İyisiyle/kötüsüyle sanırım Mikail Fidan diyorum.

Şahsen bir üyeyi, her şeyden önce "bana iyi/kötü ne katacak? diye düşünerekten takip ediyorum. Bu sadece teknoloji alanı değil, her alan için geçerli. Onun haricinde, insanların kendi aralarında geçen ve magazinleştirilmiş ilişkilerinden mümkün mertebe kendimi soyutlamaya çalışırım.

Tutmadığım yanlarının yanı sıra, objektif olarak düşündüğümüzde forumu düzene sokmaya çalışan; kendi düşüncesini açık bir şekilde, çoğunluk ve statü gözetmeksizin özgürce dile getirebilen ve bu bağlamda, belli başlı nitelikleri taşıyan sayılı kişileri göz önünde bulundurduğumuzda belki de koskoca forumda ilk 5'i çeken kişilerden biridir bana göre.

Net ve dürüst olmasına değindim. Kişisel olarak övdüğüm yok.

Yönetici olduğu süreç içerisinde yorum yapacaksak eğer, daha üzerini tanımıyorum bu konuda. Bazı kişiler gibi su üzerinde bulunmayı marifet sanmak ve fikirlerini bu yönde dikkat gözetmeksizin işleyişe sokmak yerine; olgunluğunu koruyup, bu gibi durumlardan kendisini soyutlamayı tercih ettiğini düşünüyorum.
En azindan, acik sozlu ve dogrudan isini yapiyor.

Technopat'ın başbuğu benmişim. Başbuğ tanımına uyuyorum.

ekran_goruntusu.png

Herkes @PossibleTurco hocam için Seagate övme konusunda bir numara demiş, ama övdüğü kadar da gömüyor kendisi :d
Hocam ben iyi ürünlerini överim. Her firmanın iyi ürününü överim aslında. Ama çöp niteliğinde ki ürünleri de övmem asla. :) Düz Barracuda'da bunlara örnek. Kötüye kötü demek gerekiyor çünkü. Ben kötü demezsem kim diyecek? İki dakika girmesek etraf SSD Plus ve SU630 önerenlerle doluyor. Daha geçen bir tane adam piyasada ne kadar sorunlu SSD varsa öneriyordu. :D
Hocam YT'de bana da bir edit yapabilir misiniz? :D SSD Plus çöp olabilir konusu. 5 sayfa SSD Plus gömmüşüm forumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı