Technopat'ın çok kaliteli bir kitlesinin olması

Aktif kullandığım tek sosyal medya burası diyebilirim :) Önceden iş ev mobil her zaman aktif olurdum günümün yarısı burada geçerdi moderatörler sağolsun birçok kez ceza verdi ben de soğudum. Diğer forumlara nazaran Technopat bir başka.

Mesajlara hahaha atmaktan ban yiyeceğim diye korkuyorum. Herkes güldürüyor :D.
Bu arada hangi kategoride geziyorsunuz bilmiyorum ama biraz daha genele bakın. O zaman rapor atarsınız bu konumu silin lütfen diye 😉 .

Bir de her konuya rastgele kahkaha gülücük atan insanlar var onlar çoğunluk kesim oluyor. Genelde ben 3 senedir buradayım şu kadar mesajım var benden daha iyi mi bileceksin! Diyorlar, onları görünce kaç çünkü tek vasıfları isimlerinin altında yazan forum rütbesi :( çok fazla açık uçlu oldu kendi kendine eğlenen veya gerçekten komik olduğu için kahkaha/gülücük atmıyorlar sebebi başka maalesef.

Diğer forumları pek fazla ziyaret etmediğim için kıyaslama yapamıyorum. Fakat şunu söylemem gerekiyor ki, Technopat yönetimi diğer rakiplerine göre çok önde. Gerek saygı, sevgi ve gerek iş etiği bağlamında oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.

Maklubeci hakkı altanın troll yuvası forumuna gireceğime burada hem bilgili hem de özgürlükçü Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün forumunda bulunurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı