Çözüldü Technopat'ın kurucusu Recep Baltaş mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
1643391738422.png
Bildiğim kadarı ile burası Recep Baltaş'ın blok tarzı yazılar yazdığı bir yer idi.
Sonrasında yukarıda adı geçen Güngör'ler siteyi satın alarak foruma çevirdi.
Diye biliyorum.
Ancak modlar bile ortak kurdular yazmış.
Benim de aklım karıştı.

Sahiplik hakları Güngör ailesine ait gibi düşünebilirsin. Technopat'ı Technopat yapan ise Recep Baltaş'tır bu da tartışılmaz. Bu saatten sonra Recep abi kendine yeni bir yol çizer gibi.

Elbette öyle. Ancak Norman Osborn'u anladığımız vakitlerdeyiz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat = Recep Baltaş. Bir avuç kendini bilmeze yedirmeyiz.

Maalesef hocam. Bizler sadece düşüncemizi ve tepkimizi dile getiririz.

Gerekeni şirket yapar. Tepki aldığı için işinden olan insanlar gibi bu durum da. Yapacak bir şey yok. Forum 3-5 insan kaybeder o kadar.

Maalesef hocam. Bizler sadece düşüncemizi ve tepkimizi dile getiririz.

Gerekeni şirket yapar. Tepki aldığı için işinden olan insanlar gibi bu durum da. Yapacak bir şey yok. Forum 3-5 insan kaybeder o kadar.
3-5 kişi kaybedecegini dusunmuyorum. Recep Baltas buranın eli yüzüydü. Buranin da sonu Webtekno olacak gibi geliyor. Yeni gelecek editör Recep Bey'in kalitesinde olamayacagina göre yavaş yavaş biter içerikler. Demedi deme.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-5 kişi kaybedecegini dusunmuyorum. Recep Baltas buranın eli yüzüydü. Buranin da sonu Webtekno olacak gibi geliyor. Yeni gelecek editör Recep Bey'in kalitesinde olamayacagina göre yavaş yavaş biter içerikler. Demedi deme.

Tabii ki olması muhtemel hocam. Recep Bey'in şahsen sevmesem bile bu durum herkes için üzücü. O kadar ön planda olan birisiydi ki herkes sahibi sanıyordu.

Son zamanlarda şirkette oluşan sponsorluk gibi durumlar şirketlerin bel kemiği. Bu devran böyle dönüyor. Çalışanlar bu işten ekmek yiyenler bunlardan burada mod olanlar bunlardan para kazanıyor. Şirketin ufak bir sekteye uğraması kapanmasına kadar gider. Emin ol bu durum bile sonun başlangıcı olabilir.

Ben geri alınacağını düşünmüyorum. Daha detaylı bir açıklama bekliyorum alınan kararlar ile. Buradan insanlar ekmek yiyor sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı