Technopat'ın özel tema eklentileri var mı?

Varsayılan 4 tema dışında yapılmış eklenti temalar var mı? @Stereo.Luigi99 Hocam belki siz biliyorsunuzdur. Yaptığınız işletim sistemi ikon paketini kullanıyorum.
Şu ana kadar sadece 3 tane TS eklentisi gördüm: The Blocker, GIF profil fotoğrafı ve Project TechnOSpat.

Üçü de temalar ile alakasız. Yeni bir tema ekleyebileceğimi sanmıyorum fakat Dimension arka planlarını artırdım.
17 tane falan var ve hepsi birbirinden iyi bence. Eklenti çıktığında etiketlerim. Bazı küçük iyileştirmeler de var fakat öne çıkan özellik bu.

1700501229801.png

Şu ana kadar sadece 3 tane TS eklentisi gördüm: The Blocker, GIF profil fotoğrafı ve Project TechnOSpat.
Üçü de temalar ile alakasız. Yeni bir tema ekleyebileceğimi sanmıyorum fakat Dimension arka planlarını artırdım. 17 tane falan var ve hepsi birbirinden iyi bence. Eklenti çıktığında etiketlerim. Bazı küçük iyileştirmeler de var fakat öne çıkan özellik bu.

Eki Görüntüle 2023864
GIF profil fotoğrafının konusunu atabilir misiniz hocam?

Üçü de temalar ile alakasız. Yeni bir tema ekleyebileceğimi sanmıyorum fakat Dimension arka planlarını artırdım.
17 tane falan var ve hepsi birbirinden iyi bence. Eklenti çıktığında etiketlerim. Bazı küçük iyileştirmeler de var fakat öne çıkan özellik bu.

Eki Görüntüle 2023864
Hocam sizin ikon eklentisi mobilde çalışıyor mu?

GIF profil fotoğrafının konusunu atabilir misiniz hocam?

Eki Görüntüle 2023864

Hocam beni etiketlediğiniz için teşekkürler. 💝 Eklentiyi en kısa sürede bekliyoruz. 🙂

Android'te Kiwi Browser ile çalıştırılabildiğini duydum, iOS için şu anlık bir port yok.
Çalışıyor hocam. İkonların hepsini görmem için masaüstü sitesi'ni işaretlemem gerekiyor sadece.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231120_203508_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20231120_203508_Kiwi Browser.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20231120_203655_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20231120_203655_Kiwi Browser.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı