Technopat'ta blog şeklinde günlük yazmak

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Her gün yaşadıklarımı eğer kayda değer bir şey varsa bir günlük gibi Technopat'a yazmak istiyorum. Böylece dertleşip konuşmuş oluruz, hem başka insanlara hayat tecrübesi tarzı bir şeyler kazandırır. Hem de benim dijital bir günlüğüm olmuş olur.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunu yapmak için normal bir konu açıp her gün o konuya mesaj şeklinde eklemeler yapacağım. Başka yolu yok sanırım. Şu platformda yapsan daha iyi olur derseniz göz atarım oraya da.

Her gün yaşadıklarımı eğer kayda değer bir şey varsa bir günlük gibi Technopat'a yazmak istiyorum. Böylece dertleşip konuşmuş oluruz, hem başka insanlara hayat tecrübesi tarzı bir şeyler kazandırır. Hem de benim dijital bir günlüğüm olmuş olur.

Bunu yapmak için normal bir konu açıp her gün o konuya mesaj şeklinde eklemeler yapacağım. Başka yolu yok sanırım. Şu platformda yapsan daha iyi olur derseniz göz atarım oraya da.

İzin veriyorum yazabilirsin.

E hocam yapın ne olacak, isteyen bakar isteyen bakmaz zaten.

Hocalarımdan izinleri aldığıma göre yarın akşam başlıyorum. Muhtemelen yarın yazacak bir iki bir şey olur. Hayatım çok hareketli ve renkli değildir ama. Ayrıca 11. sınıfa gidiyorum bu yüzden ergence şeyler duymanız normal olacaktır kaldı ki yaşıtlarıma göre ergen sayılmam bile. Yine de bugünlerde benden eski arkadaşlıklara duyduğum özlemi dinleyebilirsiniz gibi geliyor bana. Umarım yarın görüşürüz.

Geri
Yukarı