Technopat'ta En Fazla Kim Ceza Aldı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldığım tüm cezaların sebebi "Yazım yanlışı olan bir mesajı alıntılamak" idi. Bu kadar saçma bir ceza sebebi görmedim açıkçası. Adama tamamı ile yazım kurallarına uyarak bir cevap yazıyorum, ve onun yüzünden ben ceza yiyorum. Sakın bunun altına da kurunun yanında yaşta yanar gibi rezil bir espri yapmayın. Zaten sitenin ceza sistemi yeterince rezalet. Şimdi eleştiriyorum diye basarlar 2 hafta daha...

Screenshot_2016-07-05-19-39-02.png
Aldığım en komik ceza Recep Baltaş'ın yazım yanlışı yaptığı bir konuda yürek yiyip "Türkçe kurallarına uymayan mesaj nedeniyle 1 puanlık ceza aldınız." yazdıktan sonra "gereksiz mesaj" nedeniyle ceza aldım. Allah bilir Recep Baltaş ceza almamıştır. :LOL:

19 ceza :D

asdsadsa.jpg

Şu kırmızı kutucuğu gördüğümde o "Disk Crashed" konusuna yazdığım mesajlar aklıma geldi ve utandım. Hep senin yüzünden :D

Bence cezalar gereksiz değil de biraz fazla.

Demin bir konuda moderatöre fanboyluk yaptığını yazdım. Sildiler. Şimdi de rapor ettim. Ban yemeden şuraya yazayım.

Biz bu siteye ve bu sitenin üyelerine yardım ettikçe ceza vb. şeyler yiyoruz. Eğer ban yersem bu forumdan çıkacağım.

Eki Görüntüle 172261
Aldığım en komik ceza Recep Baltaş'ın yazım yanlışı yaptığı bir konuda yürek yiyip "Türkçe kurallarına uymayan mesaj nedeniyle 1 puanlık ceza aldınız." yazdıktan sonra "gereksiz mesaj" nedeniyle ceza aldım. Allah bilir Recep Baltaş ceza almamıştır. :LOL:

Mesaj ile uyarmak yerine, rapor etseydiniz ceza almazdınız. :)

47 ceza almışım. Çoğu virgül, nokta ve gereksiz mesaj cezası.

7. Ama 1 senelik üyeyim. Yani daha yeniyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı