Rehber Technopat'ta GIF profil fotoğrafı özelliğini aktif etmek

Daha önceden hareketli avatarı olmayanlar bu eklenti ile hareketli avatar koyamıyor mu?
Hayır, bu eklenti ile herkes hareketli avatar koyabilir ve sosyaldeki herkesin hareketli avatarlarını görüntüleyebilir.

Elimden bu kadar geliyor. Site kodlarını düzenleme şansım yok ki global bir değişiklik yapayım. Eklenti arayüze sahip değil ve hiçbir şekilde rahatsız etmiyor, varlığı yokluğu bir. Konuya 12 ifade bırakan üye var, umarım daha fazla kuruluma ulaşırız ve eklentiyi faydalı hale getirebiliriz.

Dediğiniz gibi :) Herkesin kullanmasını istiyorum.

İlk bağlantı henüz onay sürecinde ve onaylandığında tek tuş ile kurmayı sağlayacak. Lütfen el ile kurulum kısmından ilerleyin.

Hareketli profil fotoğrafınız hayırlı olsun 😍
Şu fotoğrafı koymak için 1.5 yıldır bekliyorum :D

Elimden bu kadar geliyor. Site kodlarını düzenleme şansım yok ki global bir değişiklik yapayım. Eklenti arayüze sahip değil ve hiçbir şekilde rahatsız etmiyor, varlığı yokluğu bir. Konuya 12 ifade bırakan üye var, umarım daha fazla kuruluma ulaşırız ve eklentiyi faydalı hale getirebiliriz.
Aerosimit hocamızı dev takımında görmek isteriz :D Foruma efsane yenilikler getireceğine %1000 eminim.

Şu fotoğrafı koymak için 1.5 yıldır bekliyorum :D
Size de hayırlı olsun dileklerimi ileteyim 😍

Safari için de yapmanız mümkün mü hocam?
Maalesef bu konuda bir fikrim yok. İlgili kategoride konu açarak sorabilirsiniz bence.

Değiştirmeyi düşünüyordum ondan sordum.
Eğer değiştirirseniz profil fotoğrafınız diğer üyelere sabit, eklenti kullanan kişilere hareketli gözükecek. Bunu bilerek düzenleme yapın.

O sırada eklentiyi kurmayan eleman 🗿 Komple herkese gelmesi lazım.
Konuya eklenti kurmayan kişiler tarafından sanki biz bir uzaylıymışız gibi bakıldığına eminim.

Güzel bir şey paylaşmışsınız bunun için teşekkürler ama bilmediğim için sormak durumundayım. Neden GIF profil fotoğrafları koyamıyoruz? Sebebi nedir?

Geri
Yukarı