Technopat'ta hangi klavye ile yazı yazıyorsunuz?

Bu lanet olası klavye ile yazıyorum.
1610661940817.png

Neden hocam? @RPM hocam da düşünüyordu, biraz anlatırsanız sevinirim.

Geceleri çok ses yapıyor hızlı yazan birisi olduğum için 2 katı ses yapıyor 2 senedir bende yaşadığım sorunlar var;
1.) dediğim gibi çok ses yapıyor.
2.) bir tuş kombinasyonu var ona basınca klavye kitleniyor hiçbir şey yaptırmıyor bilgisayayar'ı açıp kapamak da fayda etmiyor.
3.)tuşlar bana sert geldi ve her an gidici gibi geliyor.
4.)makro tuşları Allah'a emanet çalışıyor bir büyük yazıyor bir kücük.
5.)renk konusunda öyle pek bir şey beklememek lazım yani diğer klavyeler gibi bir sürü modu yok.
6.)var olan yazılımı hiçbir işe yaramıyor.
Ulan giriş seviyesi klavyeden ne bekliyorsun diyebilrsiniz ama 500TL şu an sanırım en ucuz satış fiyatı 500TL verdikten sonra insan bir şey bekliyor.
7.)"tek marka takıntısı" diye adlandırabileceğimiz bir takıntım var bu kasa içi içinde mevcut.
Mesela anakart ile ekran kartı aynı marka olmalı gibi bir düşüncem var aynısı klavye ve mouse için de geçerli ve tahmin ettiğiniz gibi Corsair'in klavye ve mousesini bulamak zor ve beğenenini bulmakta zor.
Ve muhtemelen bu yazıdan ban yiyeceğim.
Not: Ben 250TL civarı bir fiyata aldım diye hatırlıyorum.
Not 2: 500TL bandında çok daha güzel klavyeler bulunur.
Neden hocam? @RPM hocam da düşünüyordu, biraz anlatırsanız sevinirim.

Şimdiki aklım olsa şunlardan birisini alırdım;

Son düzenleme:
Şimdiki aklım olsa şunlardan birisini alırdım;

Hocam onlardan tek alınası Alloy Core.

G213 ve Apex 3 bayağı güzel klavye aslında neden öyle dediniz ki?
Razer'i anlarım hadi de diğerleri bence gayet güzel geldiler.

G213 kronik sorunlu tuşları sertleşiyor, olmasa bile fiyatını hak etmez.

Apex 3'ün basım hissiyatı pazardaki 10 TL'lik klavyeler ile aynı. Membran yani, ama kaliteli ona bir şey diyemem.

Logitech kablosuz klavye ve fare vardı. Klavyeyi vura vura bozdum. Fare hâlâ sağlam. Klavye yerine 30-40 lira anca edeceğini düşündüğüm, dolaptan çıkan bir şey taktım. Markası da Kars mı neydi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı