Technopat'ta mesaj silme özelliği var mı?

Nereden biliyorsun? Technopat Sosyal yöneticisi sen misin?

Düzenle seçeneği ile aynı mantık yapılabilir.

50. kural, geçmiş destek biletlerime verilmiş cevaplar ve sosyalde daha önce açılmış konulaya verilen cevaplardan türetilmiş bilgidir benim sunduğum.

Kullanıcının bir şey silmesine izin vermezler çünkü ortalık karışır. Silinen şey silinmiyor orası da ayrı konu.

Eğer sosyal, bir şeyler saklamak/perdelemek isteseydi geçmişte ve şimdi açılmış troll konuları silerdi. Daha önceden saçma sapan cevap verenlerin mesajlarını silerdi. Hesabı silip geçmişler, mesajlar duruyor.

Technopat Sosyal, olması gerektiği gibi forumda paylaşılmış her fikre saygı duyuyor ve katı bir şekilde koruyor. Bunun kötü yanı 1 ise iyi yanı insanlık adına 1000 dir.

@Hakanas Konuyu silememe sebebin burasının herkese açık bir forum olması, başkalarının da konudaki kişilerin deneyimlerinden veya çözümlerinden yararlanabilmesi. İhtiyacım kalmadı konuyu sileceğim derseniz bencillik yapmış olursunuz.

Moderatörlere rapor atınca mesajda istediğiniz değişikliği yapıyor.

Sınırsız düzenleme gelse işin cıvkı çıkar. 5 yıl önceki mesajına gidip saçma sapan şeyler yazanlarla dolar ortalık.

@Hakanas Konuyu silememe sebebin burasının herkese açık bir forum olması, başkalarının da konudaki kişilerin deneyimlerinden veya çözümlerinden yararlanabilmesi. İhtiyacım kalmadı konuyu sileceğim derseniz bencillik yapmış olursunuz.

Moderatörlere rapor atınca mesajda istediğiniz değişikliği yapıyor.

Sınırsız düzenleme gelse işin cıvkı çıkar. 5 yıl önceki mesajına gidip saçma sapan şeyler yazanlarla dolar ortalık.
Tamam yani sizde haklısınız doğru diyorsunuz da işte başka (böylesi Technopat tarzı) forumlardan bildiğimiz kadarıyla en azından mesaj değiştirme/düzenleme özgürlüğü olurdu olabilirdi gibi diye düşündüm. Çünkü forumlarda buna çok işim düşüyor mesaj değiştirme/düzenleme olayını çok aşırı sık kullanırım. Mesajımı yazıp gittiğimde illaki sonraki saatlerde günlerde hatta aylarda bile aklıma başka eklemem gereken şeyler gelir o mesajımı güncellemek isterim, hani yeni mesaj yazmak mesaj fazlalılığı yapmamak uğruna her daim her an kendi mesajımı değiştirmek/düzenlemek çok sevdiğim bir forum özelliğidir o kadar.

Neyse böyle bir görüşüm önerim vardı (yılların 10-15 yıllık forumunda) neden böyle mesaj silme/düzenleme olmuyor ki diye sorasım geldi diye bu konuya dahil oldum, tekrardan bilgi veren arkadaşlara teşekkürler... Bu arada önceki sayfada yer alan mesajıma neden sizinle beraber bir üye daha "Beğenmedim" şeklinde uyarı atmışsınız anlayamadım da yani gayet normal iyi düzeyli bir mesajdı o neyse, sonradan tekrar okudum yani biraz sinirliymişim gibi asabi yazmışım bu yüzdense kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı