Technopat'ta muzdarip olduğum bazı olay ve davranışlar

Galiba 2. maddeyi yaşadım. Forum kalitesini bu arkadaşlar yavaş yavaş düşürüyor son dönemlerde bu konular sıklaştı moderasyon ekibinin bir el atması lazım bir şekilde.

O olayı ne yazık ki ben de yaşadım. Hepimizin yanlış bildiği bilgiler olabilir. Kırıcı olmak o sıkıntıları çözmekten ziyade daha da kızıştırır. Aile ortamı gibi bir forumumuz var lütfen bozmayalım.

Şu bir gerçek kafasının dikine giden doğru bildiği yanlışta ısrar eden birine önceden işin doğrusunu anlatana kadar kırk takla atardım. Sonra bir ara düşündüm ben ne yapıyorum ya adam bile isteye uçurumdan kendini atmak istiyor madem doğal seleksiyon diye bir gerçek var iyisi mi ben tavsiyemi yapayım yine, gerisini kendi bilir diyorum sonrasına hiç ısrar etmiyorum. Aynısını size de tavsiye ederim tavsiyeni yap geç sonrasında kim ne derse desin ipleme bile.

Haklısınız.

Çok haklsınız hocam. Kendimi yorduğuma değmeyecek.

O olay sebebi ile forumdan 1 yıl uzaklaştırıldım. Banımı zar zor Ocak 24'e çektirmiştim.

Artık forumda kimse için kesinlikle doğruya ulaşsın diye uğraşmıyorum. Daha iyi bir soğutucu öneriyorum, daha iyi bir fan kontrol yöntemi öneriyorum, daha iyi bir kombinasyon öneriyorum ama kalkıp "Şunu alsam güzel olmaz mı?" denildiği için etkileşimimi sınırlama yoluna gittim. Buradaki "iyi" mantığını ise "ben" yolundan ziyade; bütçeye, içeriğe, yorumlara göre sunuyorum lakin karşı tarafta hala tersine bir gidiş varsa yorulmaya gerek yok.

Şu konuda kesinlikle haklısınız. Bizim milletimizde kendisinde olan şeyi başkalarına kendisinde olduğu için en iyisi diye dayatıyorlar. Bunu yapanı çok gördüm. Sinir bozucu bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…